Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1166. Загальні підстави відповідальності за завдану майнову шкоду Стаття 1166. Загальні підстави відповідальності за...

Стаття 1166. Загальні підстави відповідальності за завдану майнову шкоду

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 15323

  Переглядів

 • 15323

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

  2. Особа, яка завдала шкоди, звільняється від її відшкодування, якщо вона доведе, що шкоди завдано не з її вини.

  3. Шкода, завдана каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи внаслідок непереборної сили, відшкодовується у випадках, встановлених законом.

  4. Шкода, завдана правомірними діями, відшкодовується у випадках, встановлених цим Кодексом та іншим законом.

  Попередня

  1197/1341

  Наступна
  Додати в обране
  КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

  Аналізуйте судовий акт: У справах про стягнення майнової шкоди за затоплення квартири саме на відповідача покладено обов’язок доведення відсутності вини у завданні шкоди (КЦС/ВС у справі № 761/12945/19 від 27 травня 2021 р.)
   Недобросовісні сусіди – це біль кожного мешканця багатоквартирного будинку. Всі, кого хоч раз затопили сусіди знають, як проблемно домогтися відшкодування витрат на ремонтні роботи.

  У цій справі відповідачем було здійснено перепланування верхнього поверху спільного будинку, зруйновано дах, що призвело до триваючого затоплення атмосферними опадами квартири позивача.

  Так, збитки позивача внаслідок затоплення квартири становили більше мільйона гривень!

  Не обійшлося без експертного будівельно-технічного обстеження та судово-експертного дослідження. Читати повністю

  Аналізуйте суудовий акт: Відповідальність за завдану майнову шкоду внаслідок залиття квартир з причини неналежного стану даху будинку несе особа, яка є балансоутримувачем житлового будинку та надавачем послуг з утримання будинку (КЦС/ВС у справі № 666/213/16-ц від 23.12.2020)

  За загальним правилом збитки підлягають відшкодуванню особою, що їх завдала. У цій справі позивачі (власники квартир) звернулися до суду стягнути на їх користь з відповідача (обслуговуючої організації ЖЕО ЖБК) збитки, завдані в результаті залиття квартири та зобов`язати, у зв`язку з наданням неякісних послуг, провести перерахунок по оплаті за комунальні послуги.

  Судами було встановлено, що позивачі неодноразово, проте безрезультатно зверталися з заявами до відповідача про проведення заміни покрівлі над їх квартирами. Внаслідок незадовільного стану покрівлі, у лютому 2015 року відбулося залиття їх квартир, через покрівлю будинку. Так, в період різкого потепління, сталося масове таїння снігу, у зв`язку із зливовими опадами. В поєднанні з аварійним станом покрівлі над квартирами будинку потік дах, внаслідок чого порушені санітарно-гігієнічні норми квартир, порушена пожежна безпека для мешканців квартир, так як вода стала потрапляти до внутрішньо стінної електропроводки; завдано матеріальної шкоди оселям позивачів, так як пошкоджено оздоблення стін та стелі в квартирах. Все це унеможливило проживання мешканців квартир в антисанітарних умовах.

  Про факт залиття комісією ЖЕО ЖБК за участю головуючого інженера та майстра складено акт обстеження квартир та покрівлі над квартирами, в якому зазначено, що по всій площі покрівлі над квартирами мають місце тріщини руберойду. Вздовж парапету мають місце розриви прилягання руберойду до стіни. При обстежені осель комісія встановила наявність слідів затікання на стінах, стелях, віконних укосах. ЖЕО ЖБК зобов`язалося виконати ремонт вентиляційного каналу, а також виконати поточний ремонт покрівлі над містами затікання квартир.

  Згідно висновку судової будівельно-технічної експертизи дослідження приміщення квартир встановлено, що пошкодження викликані дією вологи, що проникала крізь перекриття з боку суміщеного покриття.

  На думку позивачів, внаслідок неналежного виконання відповідачем своїх зобов`язань по наданню послуг по технічному обслуговуванню житлового будинку ЖЕО ЖБК порушує вимоги діючого законодавства, чим порушує права позивачів, як споживачів житлово-комунальних послуг.

  В даній категорії справ часто складно довести наявність причинно-наслідкового зв'язку між залиттям та виною саме обслуговуючої організації, проте у цій справі суди стали саме на сторону позивачів.

  Позиція ВС: Аналіз положень статей 11 та 1166 ЦК України дозволяє зробити висновок, що підставою виникнення зобов`язання про відшкодування шкоди є завдання майнової шкоди іншій особі. Зобов`язання про відшкодування шкоди виникає за таких умов: наявність шкоди; протиправність поведінки особи, що завдала шкоди; наявність причинного зв`язку між протиправною поведінкою особи, яка завдала шкоди та її результатом - шкодою; вина особи, яка завдала шкоди.

  За змістом частини другої статті 1166 ЦК України у справах про завдання шкоди діє презумпція вини відповідача, тобто позивач має надати суду лише докази наявності шкоди, а докази спростування своєї вини має надати відповідач.

  ВС погодився з судами першої та апеляційної інстанцій щодо наявності вини відповідача у залитті квартир, зазначивши, що відповідальність за завдану позивачам майнову шкоду внаслідок залиття квартир позивачів з причини неналежного стану даху будинку несе відповідач, оскільки є балансоутримувачем житлового будинку та виконавцем послуг з утримання будинку і прибудинкової території, його зобов`язано утримувати в належному технічному стані житловий будинок і проводити його поточний ремонт.

  На підставі абзацу 16 частини першої статті 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (чинний на момент виникнення спірних правовідносин) утримання будинків і прибудинкових територій - господарська діяльність, спрямована на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення, зокрема, експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд.

  Відповідно до Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених Наказом Держжитлокомунгоспу України 17 травня 2005 року № 76 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 серпня 2005 року за № 927/11207, балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд - власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом.

  Технічне обслуговування житлових будинків включає роботи з контролю за його станом, забезпечення справності, працездатності, наладки і регулювання інженерних систем тощо. Контроль за технічним станом здійснюється шляхом впровадження системи технічного огляду жилих будинків (абзаци третій, четвертий пункту 2 цих Правил).

  Аналізуйте суудовий акт: При наїзді на відкритий люк каналізації для стягнення шкоди головне правильно визначити балансоутримувача території на якій сталося ДТП (ВС/КЦС у справі № 639/2132/18 від 30 жовтня 2019 р.)

  Ще декілька років тому стягнути шкоду заподіяну автомобілю поганим станом доріг було утопією. Незрозуміло було як подавати такі позови взагалі,  зокрема як фіксувати факт заподіяння шкоди при наїзді автомобілем саме ямою та хто саме повинен нести за це відповідальність. Суд не бачив причинно-наслідковий зв'язок між ямою на дорозі та зламаним колісним диском, а інспектори ДАЇ не вважали пошкодження автомобілю через наїзд на яму ДТП або взагалі могли забрати права у водія «для выяснения».    

  На щастя стан речей у цьому питанні змінюється на краще, і при правильній поведінці водій цілком може розраховувати на відшкодування шкоди заподіяною автомобілю через суд за рахунок балансоутримувача дороги насиченої ємністю. Інша справа, що балансоутримувач замість того щоб лагодити таку дорогу витрачає кошти на оскарження рішень на користь водіїв, а після усіх оскаржень все одно добровільно не виконує рішення суду… Але це  вже інший бік нашого життя.

  Цікавість цієї справи полягає в тому, що водій в’їхав  не просто в яму на дорозі, а наїхав на  відкритий люк оглядового колодязя на дорозі. У такий ситуації на відповідача були два кандидати: комунальне підприємство по ремонту і будівництву автошляхів міста та комунальне підприємство водоканал міста. І справді хто ж винен у такій ситуації? Водій подав позов відразу проти обох комунальних підприємств із солідарними вимогами, в тому числі і про моральну шкоду.

  Суд першої інстанції стягнув шкоду з КП водоканал міста. Суд апеляційної інстанції скасував рішення суду першої інстанції і стягнув шкоду з КП по ремонту та будівництву автошляхів міста. Суд касаційної інстанції залишив без змін рішення суду апеляційної інстанції.

  ВС підкреслив, що «кришка оглядового колодязя є елементом автомобільної дороги, який дозволяє безперервний, безпечний і зручний рух транспортних засобів» і є «елементом дорожнього об`єкта». Люки оглядових колодязів повинні відповідати вимогам ГОСТ 3634. Відхилення висотної позначки кришки люка відносно рівня покриття проїзної частини не повинно перевищувати 1,0 см (пункт 3.1.7 ДСТУ 3587-97).

  Водночас ВС зазначив, що відповідно до Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів правил користування ними та охорони, затверджених постановою КМУ від 30 березня 1994 р. за дороги, які перебувають у комунальній власності відповідають комунальні дорожньо-експлуатаційні організації,  а не водоканали. Тобто, КП по ремонту і будівництву автошляхів міста в даному спорі є балансоутримувачем, і оскільки ДТП сталося внаслідок незадовільного стану елементу дорожнього об’єкту повинно відшкодувати заподіяну шкоду водію на підставі ст. 1166 ЦК України.

  Слід додати, що основоположним доказом у такій категорії справ є протокол про притягнення до адмінвідповідальності керівника балансоутримувача за ст. 140 КУпАП -  "Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт". Такий протокол у матеріалах справи був, проте інспектор поліції притягнув до відповідальності керівника КП водоканалу, а не пізніше визначеного судом апеляційної інстанції справжнього балансоутримувача. 

  Аналізуйте судовий акт: Шкода заподіяна обваленням фасаду будівлі на автомобіль відшкодовується балансоутримувачем споруди, в даному випадку ОСББ, в повному обсязі ( Апеляційний суд Одеської області у справі 522/21016/15-ц, 20.08.2018 р)

  Ми вже звикли, що на наші машини падають дерева та сосульки, а от падіння цегли або навіть частин стіни будинку це вже не таке часте явище. Але усяке трапляється, особливо в Одесі. Ми також звикли до того, що ніхто добровільно не відшкодовує шкоду заподіяну падінням дерев та льоду. Так і в цьому випадку при падінні цегли на автомобіль ніхто навіть не вибачився. Тому суд!   

  В цій справі цікавий відповідач - Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків поведінка якого ні чим не відрізнилася від поведінки комунальників в аналогічних випадках. Так на балансі ОСББ перебував будинок, частина фасаду якого раптово обвалилася і пошкодила автомобіль позивача.

  Позивач зробив все правильно: зафіксував факт нанесення шкоди власному майну, сфотографував, оцінив розмір цієї шкоди та отримав через міську раду лист про знаходження аварійного будинку на балансі ОСББ. Суд першої інстанції задовольнив позов частково і стягнув з ОСББ 26 тис. гривень матеріальної шкоди та судовий збір. І треба ж, замість того щоб сплатити цю «надзвичайно велику суму», ОСББ в найкращих традиціях державних органів уперто оскаржує рішення суду та витрачає додаткові кошти на судовий збір. Суд апеляційної інстанції залишив рішення суду першої інстанції без змін, і далі мабуть ОСББ буде грати в нищеброда.

  Вирішуючи цей спір суди застосували  ст. 1166 ЦК України має нести матеріальну відповідальність за заподіяну шкоду.

  На жаль одеські судді не побачили моральних страждань позивача у цій справі. Тому сподіваємося наступного разу фасад будинку впаде на машини таких суддів, і вони на власному досвіді зможуть пересвідчитися у наявності або відсутності в них моральних страждань після цього.  

  Аналізуйте судовий акт: Відповідно до загальних підстав відповідальності за завдану майнову шкоду існує презумпція завдавача шкоди, згідно якої не позивач доводить вину відповідача, а відповідач доводить відсутність своєї вини (справа № 6-1648ск16, 20.04.16)

   Задовольняючи позовні вимоги громадянина – власника автомобіля «Кіа-Церато», суд першої інстанції виходив з того, що балансоутримувачем зелених насаджень є ТОВ «Ужагромікс» (відповідач), який мав належним чином здійснювати контроль над станом зелених насаджень та у разі необхідності скласти акт на зрізання і передати його до виконавчого органу міської ради для вирішення питання про зрізку дерева. Бездіяльність відповідача призвела до таких наслідків, як падіння 01 липня 2014 року гілки дерева на автомобіль позивача, у результаті чого йому заподіяна шкода.

  Всього стягнуто з відповідача на користь позивача завдану матеріальну шкоду у розмірі 47 204 грн 92 коп. та завдану моральну шкоду у сумі 2 000 грн. У решті позовних вимог відмовлено.

  Але вказане рішення суду першої інстанції апеляційний суд скасував, у позові відмовив, ї  констатував, що суд першої інстанції припустився припущень про те, що зафіксований 30 червня 2014 року вітер не міг бути безпосередньою причиною падіння гілки дерева 01 липня 2014 року у другій половині дня, тобто відсутня доведеність усіх елементів складу цивільного правопорушення, що виключає  цивільно-правову відповідальність відповідача.

  Проте з такими висновками суду апеляційної інстанції не погодився ВССУ, він залишив без змін рішення міськрайонного суду, поклавши в основу свого рішення наступні приписи законодавства та судження, що носять, скоріше, теоретичний характер і стосуються загальних ознак винної поведінки та її доказування.

  Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 1166 ЦК України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується у повному обсязі особою, яка її завдала. Особа, яка завдала шкоди, звільняється від її відшкодування, якщо вона доведе, що шкоди завдано не з її вини.

  Тобто відповідно до презумпції завдавача шкоди не позивач доводить вину відповідача, а відповідач доводить відсутність своєї вини, на що суд апеляційної інстанції уваги не звернув та неправильно застосував норму права, яка перерозподіляє тягар доказування у цій категорії справ та зазначених правовідносинах.

  Між тим відповідно до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року № 105, відповідальним за зелені насадження в місті є балансоутримувач вказаних об'єктів благоустрою, який зобов'язаний здійснювати інвентаризацію та паспортизацію зелених насаджень. Також балансоутримувач зобов'язаний двічі на рік (навесні та восени) проводити загальний огляд усіх зелених насаджень.

  Отже в цій справі відповідачеві не вдалось довести відсутність своє вини у спричиненні шкоди відповідачеві.

  Аналізуйте судовий акт: Балансоутримувач зелених насаджень несе відповідальність за збитки, спричинені падінням дерев та зобов'язаний вчиняти весь обсяг заходів для забезпечення, в тому числі безпеки дорожнього руху (ВГСУ,справа № 910/16340/16, 18.04.17)

  Суди дійшли висновку, що збитки, заподіяні власнику транспортного засобу пошкодженням його автомобіля внаслідок падіння дерева на проїжджу частину дороги, були спричинені внаслідок неналежного виконання своїх обов'язків відповідачем - Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень, що є балансоутримувачем зелених насаджень, а тому, враховуючи наявність всіх складових правопорушення, він зобов'язаний відшкодувати Страховій компанії (позивач) в порядку регресу шкоду в розмірі 128 254,11грн.

  Приймаючи судові рішення, суди, зокрема, зазначили, що відповідно до п. 5.5 Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №105 від 10.04.2006 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 27.07.2006 за №880/12754, відповідальними за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними є, зокрема, на об'єктах благоустрою державної чи комунальної власності - балансоутримувачі цих об'єктів.

  Перелік дій щодо догляду за зеленими насадженнями, передбачений розділом 9 цих Правил. Відповідно до п. 9.1.11.2. Правил, санітарне обрізання крони виконують, щоб позбутися старих, хворих, сухих і пошкоджених гілок, а також гілок, спрямованих всередину крони або зближених одна з одною. Обрізанню підлягають також пагони, що відходять від центрального стовбура вгору під гострим кутом, щоб уникнути їхнього обламування.

  Отже, відповідно до вищезазначених Правил та Статуту Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень на останнього покладений обов'язок не тільки по зрізанню сухостійних та аварійних дерев, а також і догляд, що включає різні види обрізання дерев і формування крони, щоб уникнути їхнього обламування.

  Відповідач наполягав про звільнення від відшкодування шкоди і посилався на ч. 2, ст. 1166 ЦК України обґрунтовуючи відсутність вини тим, що падіння дерев сталось внаслідок погодних явищ, а не неналежного виконання ним своїх обов’язків.  

  Проте, суди були іншої думки. Метою діяльності відповідача є утримання в належному стані зелених насаджень вздовж бульварів, вулиць, вчинення необхідних дій не лише задля забезпечення охорони зелених насаджень, але і задля забезпечення безпеки осіб під час користування об'єктами благоустрою населеного пункту, а тому саме відповідач, як особа відповідальна за здійснення утримання зелених насаджень в належному стані зобов'язана вчиняти весь обсяг заходів для забезпечення в тому числі безпеки дорожнього руху.

  Практика

  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 31.08.2022 року у справі №188/1095/15-ц СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 20.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 31.05.2023 року у справі №686/1866/22 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 31.05.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 31.05.2022 року у справі №755/17285/20 СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 31.05.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 31.05.2022 року у справі №910/7906/21 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 31.05.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.11.2022 року у справі №344/3764/21 СУДДЯ : Петров Євген Вікторович ДАТА : 30.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.11.2022 року у справі №686/20335/20 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 30.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.06.2022 року у справі №757/58703/18-ц СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 30.06.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.03.2023 року у справі №751/7531/20 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 30.03.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.03.2022 року у справі №734/3711/16 СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2022 року у справі №191/2109/19 СУДДЯ : ДАТА : 29.11.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 29.09.2022 року у справі №520/2904/21 СУДДЯ : Мельник-Томенко Ж.М. ДАТА : 29.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.09.2022 року у справі №210/4153/21 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 29.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.08.2022 року у справі №127/18198/20 СУДДЯ : Коломієць Ганна Василівна ДАТА : 29.08.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.08.2022 року у справі №296/9403/20 СУДДЯ : Коломієць Ганна Василівна ДАТА : 29.08.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.05.2023 року у справі №438/647/19 СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 29.05.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.10.2022 року у справі №601/278/21 СУДДЯ : Грушицький Андрій Ігорович ДАТА : 28.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.09.2022 року у справі №761/18174/15-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 28.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.09.2022 року у справі №559/2288/18 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 28.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.09.2022 року у справі №570/3640/20 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 28.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.04.2022 року у справі №464/5200/19 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 28.04.2022 року у справі №910/17376/19 СУДДЯ : Картере В.І. ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.10.2022 року у справі №337/4283/19 СУДДЯ : ДАТА : 27.10.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 27.09.2022 року у справі №904/3864/21 СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 27.09.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 27.06.2022 року у справі №906/707/18 СУДДЯ : Васьковський О.В. ДАТА : 27.06.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 27.04.2022 року у справі №757/1679/17-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.10.2022 року у справі №490/10272/19 СУДДЯ : Гулейков Ігор Юрійович ДАТА : 26.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.10.2022 року у справі №203/2064/19 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 26.10.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 26.10.2022 року у справі №910/6467/21 СУДДЯ : Жуков С.В. ДАТА : 26.10.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 26.05.2022 року у справі №922/2317/21 СУДДЯ : Банасько О.О. ДАТА : 26.05.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 26.05.2022 року у справі №910/17717/20 СУДДЯ : Банасько О.О. ДАТА : 26.05.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.04.2022 року у справі №265/5388/20 СУДДЯ : Коломієць Ганна Василівна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.04.2022 року у справі №305/1488/20 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 26.04.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.04.2022 року у справі №390/1378/20 СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 20.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.04.2022 року у справі №185/8266/20 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 26.04.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.11.2022 року у справі №646/3413/19 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 25.11.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 25.10.2022 року у справі №918/1131/20 СУДДЯ : Губенко Н.М. ДАТА : 25.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.08.2022 року у справі №303/3511/19 СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 25.08.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 25.07.2022 року у справі №922/2860/18 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 25.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.05.2023 року у справі №466/2075/21 СУДДЯ : Яремко Василь Васильович ДАТА : 25.05.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 25.05.2023 року у справі №910/17196/21 СУДДЯ : Колос І.Б. ДАТА : 25.05.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 24.11.2022 року у справі №910/8964/20 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 24.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.11.2022 року у справі №686/12239/18 СУДДЯ : ДАТА : 24.11.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 24.03.2023 року у справі №640/15119/21 СУДДЯ : Соколов В.М. ДАТА : 24.03.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.12.2022 року у справі №757/11075/19-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 23.12.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.12.2022 року у справі №755/13794/19 СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 23.12.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.11.2022 року у справі №556/866/20 СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 23.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.08.2022 року у справі №464/4738/20 СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 23.08.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.03.2023 року у справі №522/5639/22-е СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 23.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.03.2023 року у справі №754/4810/21 СУДДЯ : ДАТА : 23.03.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 23.02.2023 року у справі №915/385/21 СУДДЯ : Васьковський О.В. ДАТА : 23.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.12.2022 року у справі №333/4393/19 СУДДЯ : ДАТА : 22.12.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 22.11.2022 року у справі №906/840/21 СУДДЯ : Васьковський О.В. ДАТА : 22.11.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 22.11.2022 року у справі №915/1544/20 СУДДЯ : Васьковський О.В. ДАТА : 22.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.06.2022 року у справі №373/546/21 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 22.06.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.09.2022 року у справі №336/1550/21 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 21.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.09.2022 року у справі №486/716/20 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 21.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.09.2022 року у справі №709/690/21 СУДДЯ : Лідовець Руслан Анатолійович ДАТА : 21.09.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 21.09.2022 року у справі №903/692/21 СУДДЯ : Огороднік К.М. ДАТА : 21.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.06.2023 року у справі №201/8059/21 СУДДЯ : Коломієць Ганна Василівна ДАТА : 21.06.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.06.2022 року у справі №757/61776/18-ц СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 21.06.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.06.2022 року у справі №522/16617/18 СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 21.06.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.06.2022 року у справі №275/85/21 СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 21.06.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.04.2022 року у справі №447/2222/20 СУДДЯ : Сердюк Валентин Васильович ДАТА : 21.04.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 08.02.2018 року у справі №759/18362/15-ц СУДДЯ : Грушицький Андрій Ігорович ДАТА : 05.11.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 12.07.2020 року у справі №824/144/16-а СУДДЯ : Шишов О.О. ДАТА : 03.11.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.11.2019 року у справі №686/3050/19 СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 04.11.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 07.08.2018 року у справі №640/14169/17 СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 05.11.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 20.04.2020 року у справі №922/3459/19 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 03.11.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.02.2020 року у справі №916/1117/19 СУДДЯ : Волковицька Н.О. ДАТА : 05.11.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 26.12.2019 року у справі №925/1300/18 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 03.11.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.07.2019 року у справі №310/4745/18 СУДДЯ : Русинчук Микола Миколайович ДАТА : 04.11.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.05.2019 року у справі №753/15214/16-ц СУДДЯ : Ігнатенко Вадим Миколайович ДАТА : 02.11.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 03.02.2020 року у справі №910/22513/17 СУДДЯ : Власов Юрій Леонідович ДАТА : 02.11.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 13.11.2018 року у справі №140/2059/14-ц СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 27.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 22.10.2018 року у справі №753/19313/16-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 30.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.03.2020 року у справі №910/12204/17 СУДДЯ : Кушнір І.В. ДАТА : 23.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.11.2019 року у справі №357/12491/18 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 30.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.12.2019 року у справі №68610026/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 29.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 05.05.2020 року у справі №910/10501/19 СУДДЯ : Зуєв В.А. ДАТА : 28.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 23.05.2018 року у справі №345/3335/17 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 29.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.07.2018 року у справі №642/3839/17 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 28.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.02.2020 року у справі №157/1024/19 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 27.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 28.04.2020 року у справі №922/2417/19 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 26.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.10.2018 року у справі №686/4413/18 СУДДЯ : Сімоненко Валентина Миколаївна ДАТА : 28.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.07.2019 року у справі №332/1766/17 СУДДЯ : Тітов Максим Юрійович ДАТА : 27.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 21.11.2019 року у справі №465/4313/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 27.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.06.2018 року у справі №640/419/17 СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 27.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 11.02.2020 року у справі №910/5578/19 СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 17.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.01.2019 року у справі №520/1724/17 СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.08.2019 року у справі №369/6999/16-ц СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 16.04.2019 року у справі №910/11947/18 СУДДЯ : Кушнір І.В. ДАТА : 25.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 03.05.2018 року у справі №921/613/17-г/17 СУДДЯ : Пільков К.М. ДАТА : 17.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.08.2019 року у справі №453/998/17 СУДДЯ : Осіян Олексій Миколайович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.11.2019 року у справі №201/12712/16-ц СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 23.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.12.2019 року у справі №522/8741/13-ц СУДДЯ : Жданова Валентина Сергіївна ДАТА : 23.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 06.11.2018 року у справі №754/888/14 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 23.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.12.2019 року у справі №753/12518/16-ц СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 20.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 28.01.2020 року у справі №910/5100/19 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 08.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.01.2020 року у справі №623/3146/18 СУДДЯ : Лідовець Руслан Анатолійович ДАТА : 19.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.02.2020 року у справі №330/630/19 СУДДЯ : Лідовець Руслан Анатолійович ДАТА : 21.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.11.2019 року у справі №742/554/19 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.04.2019 року у справі №750/5901/18 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 20.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.11.2018 року у справі №711/8648/16-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 02.03.2020 року у справі №920/198/19 СУДДЯ : Бенедисюк І.М. ДАТА : 18.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.02.2020 року у справі №924/691/19 СУДДЯ : Стратієнко Л.В. ДАТА : 22.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 27.04.2020 року у справі №817/1323/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 18.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.01.2019 року у справі №757/55912/17-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 19.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.04.2020 року СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 20.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 26.04.2018 року у справі №761/38702/15-а СУДДЯ : Мельник-Томенко Ж.М. ДАТА : 19.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.02.2019 року у справі №686/17297/18 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.09.2019 року у справі №567/1461/18 СУДДЯ : Шипович Владислав Володимирович ДАТА : 19.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.07.2018 року у справі №2-1382/11 СУДДЯ : Петров Євген Вікторович ДАТА : 19.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 20.01.2019 року у справі №489/1902/18 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 08.07.2019 року у справі №756/2632/17 СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.01.2019 року у справі №280/1222/17 СУДДЯ : Петров Євген Вікторович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 20.02.2020 року у справі №916/218/18 СУДДЯ : Волковицька Н.О. ДАТА : 18.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 26.02.2020 року у справі №904/3189/19 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 18.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 23.01.2020 року у справі №904/5489/18 СУДДЯ : Малашенкова Т.М. ДАТА : 17.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.04.2018 року у справі №643/1259/17 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.01.2019 року у справі №233/1210/17 СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 17.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 11.03.2020 року у справі №153/1565/18 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.05.2019 року у справі №203/3237/16-ц СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 17.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 31.01.2019 року у справі №695/1446/17 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 17.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.06.2019 року у справі №265/6121/18 СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 17.10.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 30.03.2020 року у справі №910/12217/19 СУДДЯ : Кібенко Олена Рувімівна ДАТА : 17.10.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 18.09.2019 року у справі №925/1196/18 СУДДЯ : Рогач Лариса Іванівна ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 27.01.2020 року у справі №462/2896/17 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 17.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.02.2019 року у справі №757/29145/18-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 16.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.04.2020 року у справі №639/7493/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 15.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №750/2928/17 СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 13.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 17.02.2020 року у справі №915/1806/19 СУДДЯ : Кушнір І.В. ДАТА : 14.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.09.2019 року у справі №333/2736/18 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 16.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.05.2019 року у справі №759/17788/17 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.01.2020 року у справі №607/16993/18 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 15.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.03.2020 року у справі №606/435/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 23.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.11.2019 року у справі №447/819/16-ц СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.10.2019 року у справі №759/13924/18 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 14.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.07.2018 року у справі №757/28022/17-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 11.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 13.03.2019 року у справі №761/9337/15-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 14.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.06.2019 року у справі №285/4411/18 СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 05.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 06.10.2019 року у справі №199/6564/16-ц СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.09.2019 року у справі №915/935/18 СУДДЯ : Волковицька Н.О. ДАТА : 13.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 18.03.2020 року у справі №757/38162/14-а СУДДЯ : Стародуб О.П. ДАТА : 13.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.08.2019 року у справі №686/21403/18 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 06.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.08.2019 року у справі №640/17847/17 СУДДЯ : Петров Євген Вікторович ДАТА : 25.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 26.02.2020 року у справі №910/3864/19 СУДДЯ : Мамалуй О.О. ДАТА : 09.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.12.2019 року у справі №917/432/19 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 07.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 11.09.2018 року у справі №760/8139/14-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 08.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.07.2019 року у справі №295/15463/18 СУДДЯ : Шипович Владислав Володимирович ДАТА : 09.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 18.03.2020 року у справі №917/353/19 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 08.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.12.2019 року у справі №912/823/18 СУДДЯ : Случ О.В. ДАТА : 07.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.07.2019 року у справі №243/10512/17 СУДДЯ : Петров Євген Вікторович ДАТА : 02.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 26.12.2019 року у справі №923/43/19 СУДДЯ : Могил С.К. ДАТА : 07.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.06.2019 року у справі №757/74887/17-ц СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.03.2019 року у справі №913/153/18 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 06.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.09.2019 року у справі №494/891/15-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 06.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.03.2018 року у справі №757/37285/14-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 06.02.2020 року у справі №907/291/19 СУДДЯ : Малашенкова Т.М. ДАТА : 26.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 11.08.2019 року у справі №761/991/18 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 05.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.05.2018 року у справі №361/131/16-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 07.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 27.02.2020 року у справі №826/3104/14 СУДДЯ : Білак М.В. ДАТА : 06.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.05.2019 року у справі №761/2941/17 СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 05.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 02.05.2018 року у справі №910/9665/17 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 04.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 08.12.2019 року у справі №924/233/17 СУДДЯ : Зуєв В.А. ДАТА : 06.10.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 24.06.2020 року у справі №219/11809/19-а СУДДЯ : Гриців Михайло Іванович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.07.2018 року у справі №474/192/17 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.07.2019 року у справі №917/32/17 СУДДЯ : Кушнір І.В. ДАТА : 04.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.09.2019 року у справі №331/6395/18 СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.03.2020 року у справі №462/4861/14-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.03.2018 року у справі №182/7815/15-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 01.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.07.2019 року у справі №296/2085/17 СУДДЯ : Русинчук Микола Миколайович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 18.03.2020 року у справі №826/7011/16 СУДДЯ : Берназюк Я.О. ДАТА : 04.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.05.2019 року у справі №740/1696/17 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 05.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.07.2019 року у справі №668/12293/15-ц СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.11.2019 року у справі №902/788/17 СУДДЯ : Багай Н.О. ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.11.2019 року у справі №753/6628/19 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 04.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.07.2019 року у справі №335/13062/17 СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.04.2018 року у справі №560/898/16-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 04.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 01.01.2020 року у справі №908/581/19 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 02.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.12.2019 року у справі №910/2000/19 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.03.2020 року у справі №201/1273/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 02.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 23.12.2019 року у справі №910/313/19 СУДДЯ : Зуєв В.А. ДАТА : 01.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 01.12.2019 року у справі №920/1106/17 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 02.10.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 02.03.2020 року у справі №570/1472/19 СУДДЯ : Ситнік Олена Миколаївна ДАТА : 30.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 31.01.2019 року у справі №686/717/18 СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 01.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.02.2020 року у справі №263/17067/17 СУДДЯ : Сердюк Валентин Васильович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.06.2019 року у справі №372/1175/18 СУДДЯ : Осіян Олексій Миколайович ДАТА : 01.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.12.2019 року у справі №911/269/19 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 01.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.09.2018 року у справі №701/660/17-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 01.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.08.2018 року у справі №201/658/16-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 01.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.03.2018 року у справі №522/1251/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 23.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 09.04.2019 року у справі №815/7279/15 СУДДЯ : Бившева Л.І. ДАТА : 30.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.03.2018 року у справі №648/4308/16-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 27.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.04.2019 року у справі №640/7219/17 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 30.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 23.10.2019 року у справі №500/2395/18 СУДДЯ : Білоус О.В. ДАТА : 01.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.01.2019 року у справі №757/36150/15-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 02.12.2019 року у справі №910/2484/19 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 24.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 31.07.2019 року у справі №727/2372/18 СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 29.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.07.2019 року у справі №524/9532/17 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 28.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 22.06.2018 року у справі №638/9058/15-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 28.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.06.2018 року у справі №910/28813/15 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 24.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.08.2018 року у справі №761/19799/17 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 12.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.06.2019 року у справі №662/1922/15-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.03.2019 року у справі №753/23331/16-ц СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 27.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 05.03.2019 року у справі №904/8832/17 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 25.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 07.02.2019 року у справі №904/1759/18 СУДДЯ : Пільков К.М. ДАТА : 25.09.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 05.11.2019 року у справі №718/2239/16-ц СУДДЯ : Ткачук Олег Степанович ДАТА : 27.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 03.12.2019 року у справі №904/1093/19 СУДДЯ : Пільков К.М. ДАТА : 28.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.09.2019 року у справі №742/2867/18 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 06.03.2019 року у справі №639/1414/18 СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 22.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 23.07.2019 року у справі №907/501/18 СУДДЯ : Мачульський Г.М. ДАТА : 13.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.07.2018 року у справі №462/1268/17 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 16.12.2019 року у справі №910/6981/19 СУДДЯ : Львов Б.Ю. ДАТА : 12.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.01.2019 року у справі №369/11928/17 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 22.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 07.11.2019 року у справі №917/500/18 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 13.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.10.2019 року у справі №372/165/18 СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 12.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.07.2019 року у справі №577/3791/18 СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 23.12.2019 року у справі №752/19362/16-ц СУДДЯ : Тітов Максим Юрійович ДАТА : 11.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 20.01.2020 року у справі №916/2554/17 СУДДЯ : Пільков К.М. ДАТА : 10.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 09.12.2019 року у справі №910/5827/19 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 09.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 14.03.2019 року у справі №926/851/17 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 08.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 27.05.2019 року у справі №911/3840/17 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 01.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 14.04.2019 року у справі №910/22871/17 СУДДЯ : Мамалуй О.О. ДАТА : 01.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 13.02.2018 року у справі №915/242/17 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 31.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 06.03.2019 року у справі №910/7960/18 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 30.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 10.06.2019 року у справі №910/29116/14 СУДДЯ : Колос І.Б. ДАТА : 31.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 14.07.2019 року у справі №922/3560/18 СУДДЯ : Могил С.К. ДАТА : 30.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 09.06.2019 року у справі №910/13064/18 СУДДЯ : Колос І.Б. ДАТА : 30.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 09.06.2019 року у справі №925/351/18 СУДДЯ : Колос І.Б. ДАТА : 30.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 01.07.2019 року у справі №910/14697/18 СУДДЯ : Колос І.Б. ДАТА : 30.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 07.05.2019 року у справі №923/719/18 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 29.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 28.02.2019 року у справі №910/1923/18 СУДДЯ : Стратієнко Л.В. ДАТА : 29.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 23.06.2019 року у справі №911/2384/18 СУДДЯ : Малашенкова Т.М. ДАТА : 28.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 10.06.2019 року у справі №910/12033/18 СУДДЯ : Львов Б.Ю. ДАТА : 27.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 03.06.2019 року у справі №922/2507/18 СУДДЯ : Малашенкова Т.М. ДАТА : 27.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.04.2019 року у справі №908/156/18 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 27.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 07.05.2019 року у справі №910/9684/18 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 27.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 07.05.2019 року у справі №910/12722/18 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 26.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 17.07.2019 року у справі №916/1718/18 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 26.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 06.06.2019 року у справі №910/5000/18 СУДДЯ : Могил С.К. ДАТА : 26.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 23.04.2019 року у справі №910/7622/18 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 26.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.04.2019 року у справі №910/5163/18 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 25.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 01.05.2019 року у справі №905/482/15 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 24.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 26.03.2019 року у справі №924/228/18 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 25.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.04.2019 року у справі №904/3635/18 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 24.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.03.2019 року у справі №902/435/18 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 25.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.01.2019 року у справі №910/17999/17 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 24.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 07.05.2019 року у справі №904/8708/17 СУДДЯ : Пільков К.М. ДАТА : 24.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.04.2019 року у справі №910/11135/18 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 24.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 16.04.2019 року у справі №926/3579/17 СУДДЯ : Білоус В.В. ДАТА : 23.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 12.06.2019 року у справі №820/2639/18 СУДДЯ : Берназюк Я.О. ДАТА : 23.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 10.04.2019 року у справі №914/1960/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 23.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 14.03.2019 року у справі №924/638/18 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 23.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 14.03.2019 року у справі №914/565/18 СУДДЯ : Мамалуй О.О. ДАТА : 10.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 07.02.2019 року у справі №920/1107/17 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 10.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.12.2019 року у справі №904/8832/17 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 10.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 20.02.2019 року у справі №916/2517/17 СУДДЯ : Кушнір І.В. ДАТА : 10.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 17.02.2019 року у справі №927/623/18 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 10.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 27.01.2019 року у справі №924/133/18 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 09.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 11.02.2019 року у справі №902/440/18 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 09.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 17.02.2019 року у справі №910/23364/17 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 09.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 30.01.2019 року у справі №924/233/17 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 09.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 23.01.2019 року у справі №910/2788/18 СУДДЯ : Вронська Г.О. ДАТА : 09.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 07.02.2019 року у справі №904/1049/18 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 09.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 16.12.2018 року у справі №918/203/18 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 09.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.02.2019 року у справі №908/840/18 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 09.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.01.2019 року у справі №910/23296/17 СУДДЯ : Катеринчук Л.Й. ДАТА : 08.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 07.02.2019 року у справі №916/2948/17 СУДДЯ : Пільков К.М. ДАТА : 08.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 05.02.2019 року у справі №902/1142/17 СУДДЯ : Стратієнко Л.В. ДАТА : 08.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.04.2018 року у справі №913/661/17 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 08.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 11.11.2018 року у справі №908/220/18 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 08.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 23.01.2019 року у справі №910/23566/17 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 08.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 23.10.2018 року у справі №922/1019/18 СУДДЯ : Кушнір І.В. ДАТА : 08.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 11.09.2018 року у справі №922/392/18 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 07.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 13.09.2018 року у справі №922/391/18 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 07.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.06.2018 року у справі №923/921/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 07.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 10.07.2018 року у справі №922/3409/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 12.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 11.09.2018 року у справі №922/595/18 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 12.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 21.12.2018 року у справі №922/1153/16 СУДДЯ : Пільков К.М. ДАТА : 12.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 06.06.2018 року у справі №922/3782/17 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 12.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 26.06.2018 року у справі №902/794/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.08.2018 року у справі №916/2860/17 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 27.08.2018 року у справі №912/1188/17 СУДДЯ : Пільков К.М. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 08.08.2018 року у справі №916/2927/17 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 30.09.2018 року у справі №908/2467/17 СУДДЯ : Катеринчук Л.Й. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 09.05.2018 року у справі №826/23650/15 СУДДЯ : Берназюк Я.О. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 17.04.2018 року у справі №826/23650/15 СУДДЯ : Берназюк Я.О. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.09.2018 року у справі №910/22554/17 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 17.10.2018 року у справі №917/19/18 СУДДЯ : Мачульський Г.М. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 06.11.2018 року у справі №920/31/18 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 18.12.2018 року у справі №489/3771/16-а СУДДЯ : Берназюк Я.О. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 18.12.2018 року у справі №489/5808/16-а СУДДЯ : Берназюк Я.О. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.03.2020 року у справі №910/22630/17 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 13.12.2018 року у справі №906/51/18 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 06.08.2018 року у справі №908/973/17 СУДДЯ : Вронська Г.О. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 29.10.2018 року у справі №908/240/18 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 17.06.2018 року у справі №2а-0770/814/12 СУДДЯ : Гімон М.М. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 10.10.2018 року у справі №924/71/18 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.07.2018 року у справі №922/3435/17 СУДДЯ : Катеринчук Л.Й. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.10.2018 року у справі №922/749/18 СУДДЯ : Катеринчук Л.Й. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 06.08.2018 року у справі №910/21493/17 СУДДЯ : Вронська Г.О. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 26.06.2018 року у справі №916/1990/17 СУДДЯ : Стратієнко Л.В. ДАТА : 09.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.07.2018 року у справі №922/3507/16 СУДДЯ : Кушнір І.В. ДАТА : 09.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 13.09.2018 року у справі №909/1204/17 СУДДЯ : Пільков К.М. ДАТА : 09.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.09.2018 року у справі №924/934/17 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 09.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 26.09.2018 року у справі №910/22297/17 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 09.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 10.09.2018 року у справі №910/710/18 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 09.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 11.09.2018 року у справі №908/1593/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 08.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 03.05.2018 року у справі №909/912/17 СУДДЯ : Катеринчук Л.Й. ДАТА : 08.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 21.08.2018 року у справі №910/24329/16 СУДДЯ : Пільков К.М. ДАТА : 08.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 02.09.2018 року у справі №924/1195/17 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 08.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 15.08.2018 року у справі №5/530-03 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 07.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.07.2018 року у справі №925/119/18 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 07.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 08.08.2018 року у справі №904/10536/16 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 07.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 28.01.2018 року у справі №909/863/17 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 07.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 05.08.2018 року у справі №909/6/18 СУДДЯ : Кушнір І.В. ДАТА : 07.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.04.2018 року у справі №910/15213/17 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 07.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 26.07.2018 року у справі №910/20622/17 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 06.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 02.05.2018 року у справі №910/16758/17 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 06.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 30.05.2018 року у справі №910/6099/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 06.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 31.05.2018 року у справі №926/3837/17 СУДДЯ : Пільков К.М. ДАТА : 06.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 08.08.2018 року у справі №909/51/18 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 02.04.2018 року у справі №917/1261/17 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 03.05.2018 року у справі №904/8399/17 СУДДЯ : Катеринчук Л.Й. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 15.04.2018 року у справі №920/1293/16 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.05.2018 року у справі №904/9538/17 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 28.01.2018 року у справі №916/2507/16 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 09.04.2018 року у справі №909/976/17 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.03.2018 року у справі №906/770/17 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 13.06.2018 року у справі №918/666/17 СУДДЯ : Стратієнко Л.В. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.05.2018 року у справі №922/4353/16 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 13.06.2018 року у справі №917/1860/17 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 06.06.2018 року у справі №907/769/17 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 25.07.2018 року у справі №916/2408/17 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 27.03.2018 року у справі №926/1517/17 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.04.2018 року у справі №910/16931/17 СУДДЯ : Білоус В.В. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 04.03.2018 року у справі №902/616/16 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.04.2018 року у справі №904/12434/16 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.02.2018 року у справі №921/202/17-г/4 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 21.01.2018 року у справі №926/2645/17 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.04.2018 року у справі №922/2513/17 СУДДЯ : Катеринчук Л.Й. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.04.2018 року у справі №920/570/17 СУДДЯ : Катеринчук Л.Й. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 14.03.2018 року у справі №906/810/17 СУДДЯ : Катеринчук Л.Й. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 20.02.2018 року у справі №910/18965/14 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 09.05.2018 року у справі №910/9793/17 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 10.04.2018 року у справі №909/42/17 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 03.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 21.05.2018 року у справі №902/1370/15 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 03.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.01.2018 року у справі №910/13889/17 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 03.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 14.03.2018 року у справі №916/1991/17 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 03.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.04.2018 року у справі №911/3511/16 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 03.04.2018 року у справі №922/2973/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.03.2018 року у справі №908/999/17 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 17.04.2018 року у справі №906/801/17 СУДДЯ : Мачульський Г.М. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.02.2018 року у справі №910/10452/17 СУДДЯ : Мамалуй О.О. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.04.2018 року у справі №907/689/17 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.02.2018 року у справі №924/891/17 СУДДЯ : Мачульський Г.М. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 03.04.2018 року у справі №918/469/16 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.03.2018 року у справі №915/1015/16 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 05.03.2018 року у справі №911/3160/15 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 04.02.2018 року у справі №922/3702/16 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.02.2018 року у справі №925/494/17 СУДДЯ : Мамалуй О.О. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 03.04.2018 року у справі №908/6331/15 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 03.04.2018 року у справі №925/1112/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.06.2019 року у справі №915/242/17 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.03.2018 року у справі №910/13215/17 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 04.04.2018 року у справі №917/489/17 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 28.01.2018 року у справі №903/736/17 СУДДЯ : Стратієнко Л.В. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 31.01.2018 року у справі №922/3413/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 28.02.2018 року у справі №925/574/17 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 27.03.2018 року у справі №904/7601/17 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.03.2018 року у справі №920/316/17 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 28.03.2018 року у справі №923/574/17 СУДДЯ : Жуков С.В. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 27.03.2018 року у справі №909/748/17 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.03.2018 року у справі №917/1269/17 СУДДЯ : Жуков С.В. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 21.02.2018 року у справі №922/1017/17 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.02.2018 року у справі №924/538/15 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.03.2018 року у справі №914/1079/17 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 26.03.2018 року у справі №916/1600/17 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 21.03.2018 року у справі №924/290/17 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 28.01.2018 року у справі №903/546/17 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.03.2018 року у справі №916/1877/17 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 28.03.2018 року у справі №922/1554/17 СУДДЯ : Жуков С.В. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 21.03.2018 року у справі №916/4343/15 СУДДЯ : Жуков С.В. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.03.2018 року у справі №902/624/17 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.03.2018 року у справі №920/471/17 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 27.03.2018 року у справі №922/2885/16 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 14.03.2018 року у справі №914/648/17 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.01.2019 року у справі №917/588/17 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 27.03.2018 року у справі №914/880/17 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 20.03.2018 року у справі №914/935/16 СУДДЯ : Львов Б.Ю. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.03.2018 року у справі №908/666/17 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 13.02.2018 року у справі №923/1390/16 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 14.03.2018 року у справі №922/2026/17 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.03.2018 року у справі №925/852/17 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 20.03.2018 року у справі №908/6328/15 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 05.03.2018 року у справі №917/717/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.03.2018 року у справі №916/1601/17 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 11.03.2018 року у справі №916/1736/17 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 01.03.2018 року у справі №916/5162/15 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 04.03.2018 року у справі №927/933/16 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 02.03.2018 року у справі №904/7818/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.02.2018 року у справі №912/4859/16 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 02.03.2018 року у справі №908/6327/15 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 20.03.2018 року у справі №903/744/16 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.03.2018 року у справі №909/885/16 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 27.03.2018 року у справі №916/1599/17 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 27.02.2018 року у справі №911/3782/16 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 13.02.2018 року у справі №910/6277/16 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.02.2018 року у справі №924/612/17 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 20.02.2018 року у справі №917/1026/17 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 20.02.2018 року у справі №906/579/17 СУДДЯ : Суховий В.Г. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 02.03.2018 року у справі №916/1711/17 СУДДЯ : Мачульський Г.М. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.02.2018 року у справі №910/1169/17 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 20.02.2018 року у справі №904/4933/17 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.02.2018 року у справі №909/1126/16 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 04.03.2018 року у справі №910/2863/17 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 04.03.2018 року у справі №62/171-51/369-2012 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 11.02.2018 року у справі №914/806/17 СУДДЯ : Жуков С.В. ДАТА : 30.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 21.02.2018 року у справі №923/771/16 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 30.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 13.02.2018 року у справі №927/455/17 СУДДЯ : Жуков С.В. ДАТА : 30.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.02.2018 року у справі №905/2992/16 СУДДЯ : Мачульський Г.М. ДАТА : 30.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 11.03.2018 року у справі №911/3778/16 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 30.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 21.02.2018 року у справі №907/375/17 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 30.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 01.02.2018 року у справі №910/8176/16 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 30.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 30.01.2018 року у справі №909/1111/16 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 30.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.01.2018 року у справі №911/482/17 СУДДЯ : Булгакова І.В. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 19.03.2018 року у справі №924/468/14 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 20.02.2018 року у справі №904/12166/16 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.01.2018 року у справі №922/2886/17 СУДДЯ : Вронська Г.О. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 17.01.2018 року у справі №905/2976/16 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 17.01.2018 року у справі №902/734/16 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 24.01.2018 року у справі №911/1657/17 СУДДЯ : Катеринчук Л.Й. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 19.02.2018 року у справі №915/522/17 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 13.09.2018 року у справі №910/13704/16 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 30.01.2018 року у справі №910/15883/14 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.01.2018 року у справі №910/4461/17 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.01.2018 року у справі №904/6296/17 СУДДЯ : Кушнір І.В. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 17.01.2018 року у справі №916/336/17 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 23.01.2018 року у справі №904/5329/16 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.01.2018 року у справі №922/1340/17 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 23.01.2018 року у справі №910/6454/17 СУДДЯ : Жуков С.В. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.01.2018 року у справі №909/45/17 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 30.01.2018 року у справі №903/161/17 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 18.01.2018 року у справі №910/5858/17 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 28.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 21.01.2018 року у справі №927/1096/16 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 28.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 19.02.2018 року у справі №925/1277/16 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 28.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 21.01.2018 року у справі №915/282/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 28.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.01.2018 року у справі №910/12793/17 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 28.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 23.01.2018 року у справі №917/545/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 28.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 08.02.2018 року у справі №917/1651/16 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 28.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 19.02.2018 року у справі №922/3804/16 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 27.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 01.02.2018 року у справі №904/3648/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 27.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.09.2017 року у справі №920/1182/16 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 29.09.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.09.2017 року у справі №910/14603/16 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 08.09.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.06.2017 року у справі №903/761/16 СУДДЯ : Швець В.О. ДАТА : 22.06.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 01.06.2017 року у справі №800/507/16 СУДДЯ : Горбатюк С.А. ДАТА : 15.06.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.04.2017 року у справі №910/5187/16 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 05.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.04.2017 року у справі №910/85/16 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.04.2017 року у справі №905/1917/16 СУДДЯ : Шевчук С. Р. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.04.2017 року у справі №908/1922/16 СУДДЯ : Вовк І.В. ДАТА : 03.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.04.2017 року у справі №908/2138/16 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 03.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.04.2017 року у справі №910/16941/16 СУДДЯ : Стратієнко Л. В. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.04.2017 року у справі №910/10467/16 СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.04.2017 року у справі №910/25105/15 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.04.2017 року у справі №910/16945/16 СУДДЯ : Грек Б.М. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.04.2017 року у справі №910/16340/16 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.04.2017 року у справі №918/216/16 СУДДЯ : Львов Б. Ю. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.04.2017 року у справі №906/915/16 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.04.2017 року у справі №910/16284/16 СУДДЯ : Сибіга О.М. ДАТА : 15.06.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.04.2017 року у справі №913/592/16 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.04.2017 року у справі №911/2893/16 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.04.2017 року у справі №909/265/16 СУДДЯ : Поляк О.І. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.04.2017 року у справі №916/2081/16 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.04.2017 року у справі №908/2125/16 СУДДЯ : Шевчук С. Р. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.04.2017 року у справі №913/1031/16 СУДДЯ : Карабань В.Я. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.04.2017 року у справі №910/16221/16 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.04.2017 року у справі №910/14534/16 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.04.2017 року у справі №910/18105/16 СУДДЯ : Демидова А.М. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.04.2017 року у справі №910/12945/16 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.04.2017 року у справі №904/8646/16 СУДДЯ : Плюшко І.А. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.03.2017 року у справі №910/25536/15 СУДДЯ : Вовк І.В. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.03.2017 року у справі №907/937/13 СУДДЯ : Сибіга О.М. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.03.2017 року у справі №910/14734/16 СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.03.2017 року у справі №922/3263/16 СУДДЯ : Владимиренко С.В. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.03.2017 року у справі №910/14457/16 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.03.2017 року у справі №910/11017/16 СУДДЯ : Вовк І.В. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.03.2017 року у справі №909/1534/13 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.03.2017 року у справі №910/18493/15 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.03.2017 року у справі №911/796/16 СУДДЯ : Стратієнко Л. В. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.03.2017 року у справі №916/2004/16 СУДДЯ : Кравчук Г.А. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.03.2017 року у справі №910/8452/16 СУДДЯ : Грек Б.М. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.03.2017 року у справі №910/10455/16 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.03.2017 року у справі №922/4523/14 СУДДЯ : Плюшко І.А. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.03.2017 року у справі №921/107/16-г/14 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.03.2017 року у справі №912/2255/16 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.03.2017 року у справі №903/136/16 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.03.2017 року у справі №910/32221/15 СУДДЯ : Корсак В.А. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.03.2017 року у справі №910/11562/16 СУДДЯ : Нєсвєтова Н.М. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.03.2017 року у справі №910/12149/16 СУДДЯ : Нєсвєтова Н.М. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.03.2017 року у справі №916/1575/16 СУДДЯ : Стратієнко Л. В. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.03.2017 року у справі №908/1013/16 СУДДЯ : Нєсвєтова Н.М. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.03.2017 року у справі №907/270/16 СУДДЯ : Коробенко Г.П. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.03.2017 року у справі №916/3866/14 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.02.2017 року у справі №910/31314/15 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.02.2017 року у справі №908/1928/16 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.02.2017 року у справі №927/499/16 СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.02.2017 року у справі №922/2301/16 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.02.2017 року у справі №927/625/16 СУДДЯ : Вовк І.В. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.02.2017 року у справі №905/482/15 СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.02.2017 року у справі №910/31396/15 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.02.2017 року у справі №927/676/16 СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.02.2017 року у справі №910/11755/16 СУДДЯ : Поляк О.І. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.02.2017 року у справі №927/848/16 СУДДЯ : Кравчук Г.А. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.02.2017 року у справі №906/587/16 СУДДЯ : Грек Б.М. ДАТА : 13.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.02.2017 року у справі №903/351/16 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 13.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.02.2017 року у справі №911/342/14 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 13.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.02.2017 року у справі №910/4453/16 СУДДЯ : Швець В.О. ДАТА : 13.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 26.01.2017 року у справі №927/677/16 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.01.2017 року у справі №923/438/16 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.01.2017 року у справі №910/3007/16 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.01.2017 року у справі №910/17944/15 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.01.2017 року у справі №910/2006/16 СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.01.2017 року у справі №907/1204/15 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.01.2017 року у справі №910/8445/16 СУДДЯ : Карабань В.Я. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.01.2017 року у справі №922/4421/14 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.01.2017 року у справі №910/1589/16 СУДДЯ : Коробенко Г.П. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.01.2017 року у справі №917/1162/16 СУДДЯ : Карабань В.Я. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.01.2017 року у справі №917/284/16 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.01.2017 року у справі №910/14796/16 СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.01.2017 року у справі №908/1764/16 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.01.2017 року у справі №916/274/15-г СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.01.2017 року у справі №908/938/16 СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.12.2016 року у справі №904/10570/15 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.12.2016 року у справі №920/119/16 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.12.2016 року у справі №909/409/16 СУДДЯ : Самусенко С.С. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.12.2016 року у справі №910/8547/16 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.12.2016 року у справі №927/487/16 СУДДЯ : Стратієнко Л. В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.12.2016 року у справі №914/880/16 СУДДЯ : Стратієнко Л. В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.12.2016 року у справі №910/18980/15 СУДДЯ : Корсак В.А. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.12.2016 року у справі №916/1241/16 СУДДЯ : Поляк О.І. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.12.2016 року у справі №916/1210/15-г СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.12.2016 року у справі №914/730/16 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.12.2016 року у справі №920/1859/15 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.12.2016 року у справі №910/5263/16 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.12.2016 року у справі №904/2847/16 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.12.2016 року у справі №904/2287/16 СУДДЯ : Кравчук Г.А. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.12.2016 року у справі №910/16821/15 СУДДЯ : Поляк О.І. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.12.2016 року у справі №911/4399/15 СУДДЯ : Могил С.К. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.12.2016 року у справі №926/545/16 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.12.2016 року у справі №914/729/16 СУДДЯ : Швець В.О. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.12.2016 року у справі №904/2840/16 СУДДЯ : Козир Т.П. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.12.2016 року у справі №921/224/16-г/14 СУДДЯ : Стратієнко Л. В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.12.2016 року у справі №917/1075/16 СУДДЯ : Нєсвєтова Н.М. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.12.2016 року у справі №916/443/16 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.12.2016 року у справі №916/1405/16 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.12.2016 року у справі №922/5560/15 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.12.2016 року у справі №914/1117/16 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.12.2016 року у справі №910/5111/16 СУДДЯ : Карабань В.Я. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 06.12.2016 року у справі №916/3294/14 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 06.12.2016 року у справі №914/1320/16 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.12.2016 року у справі №904/2329/16 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.12.2016 року у справі №912/603/16 СУДДЯ : Швець В.О. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.11.2016 року у справі №910/3837/16 СУДДЯ : Васищак І.М. ДАТА : 07.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.11.2016 року у справі №917/2333/15 СУДДЯ : Корсак В.А. ДАТА : 07.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.11.2016 року у справі №903/177/16 СУДДЯ : Сибіга О.М. ДАТА : 07.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.11.2016 року у справі №910/11195/16 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 07.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.11.2016 року у справі №915/14/15 СУДДЯ : Демидова А.М. ДАТА : 07.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.11.2016 року у справі №910/28748/15 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 07.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.11.2016 року у справі №916/635/16 СУДДЯ : Поляк О.І. ДАТА : 07.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.11.2016 року у справі №908/6108/15 СУДДЯ : Поляк О.І. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.11.2016 року у справі №910/1812/16 СУДДЯ : Катеринчук Л.Й. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.11.2016 року у справі №904/11189/15 СУДДЯ : Грек Б.М. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.11.2016 року у справі №910/8892/16 СУДДЯ : Малетич М.М. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.11.2016 року у справі №62/171-51/369-2012 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.11.2016 року у справі №910/7952/16 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.11.2016 року у справі №914/4442/15 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.11.2016 року у справі №915/328/16 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.11.2016 року у справі №911/5214/15 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.11.2016 року у справі №916/1469/16 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.11.2016 року у справі №922/1255/15 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.11.2016 року у справі №904/3961/16 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.11.2016 року у справі №915/1683/14 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.11.2016 року у справі №910/5450/16 СУДДЯ : Козир Т.П. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.11.2016 року у справі №910/5926/16 СУДДЯ : Васищак І.М. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.11.2016 року у справі №923/259/16 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.11.2016 року у справі №914/705/16 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.11.2016 року у справі №910/7240/16 СУДДЯ : Шевчук С. Р. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.11.2016 року у справі №910/11738/16 СУДДЯ : Самусенко С.С. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.11.2016 року у справі №916/939/16 СУДДЯ : Грек Б.М. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.11.2016 року у справі №910/27853/15 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.11.2016 року у справі №908/1163/16 СУДДЯ : Плюшко І.А. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.11.2016 року у справі №907/436/15 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.11.2016 року у справі №922/1287/16 СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.11.2016 року у справі №911/316/16 СУДДЯ : Васищак І.М. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.11.2016 року у справі №918/388/16 СУДДЯ : Малетич М.М. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.11.2016 року у справі №910/731/16 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.11.2016 року у справі №908/699/16 СУДДЯ : Вовк І.В. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.11.2016 року у справі №910/4796/16 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.11.2016 року у справі №914/2998/15 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.11.2016 року у справі №922/6544/15 СУДДЯ : Васищак І.М. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.11.2016 року у справі №912/515/16 СУДДЯ : Плюшко І.А. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 26.10.2016 року у справі №908/498/16 СУДДЯ : Нєсвєтова Н.М. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.10.2016 року у справі №908/939/16 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.10.2016 року у справі №908/927/16 СУДДЯ : Коробенко Г.П. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.10.2016 року у справі №917/33/16 СУДДЯ : Сибіга О.М. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.10.2016 року у справі №907/720/13 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.10.2016 року у справі №903/1293/15 СУДДЯ : Козир Т.П. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.10.2016 року у справі №910/31743/15 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.10.2016 року у справі №910/26401/14 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.10.2016 року у справі №904/2303/15 СУДДЯ : Куровський С.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.10.2016 року у справі №910/5859/16 СУДДЯ : Малетич М.М. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.10.2016 року у справі №915/148/16 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.09.2016 року у справі №912/3212/14 СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.09.2016 року у справі №911/4969/15 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.09.2016 року у справі №914/340/15 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.09.2016 року у справі №924/884/15 СУДДЯ : Плюшко І.А. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.09.2016 року у справі №908/6326/15 СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.09.2016 року у справі №916/4242/15 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.09.2016 року у справі №916/2200/15 СУДДЯ : Божок В.С. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.09.2016 року у справі №916/1008/15-г СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.09.2016 року у справі №910/25105/15 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.09.2016 року у справі №922/1035/15 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.09.2016 року у справі №910/30089/15 СУДДЯ : Поляк О.І. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.09.2016 року у справі №910/2610/16 СУДДЯ : Данилова Т.Б. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.09.2016 року у справі №908/51/16 СУДДЯ : Данилова Т.Б. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 06.09.2016 року у справі №916/4857/15 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 06.09.2016 року у справі №910/1326/16 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.09.2016 року у справі №922/4906/13-г СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.09.2016 року у справі №916/2198/15 СУДДЯ : Гоголь Т.Г. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 31.08.2016 року у справі №922/1126/15 СУДДЯ : Данилова Т.Б. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 31.08.2016 року у справі №910/29171/15 СУДДЯ : Гольцова Л.А. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 31.08.2016 року у справі №910/25536/15 СУДДЯ : Вовк І.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.08.2016 року у справі №910/16631/14 СУДДЯ : Волік І.М. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.08.2016 року у справі №916/3821/14 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.08.2016 року у справі №910/23305/15 СУДДЯ : Владимиренко С.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.08.2016 року у справі №914/4140/15 СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.08.2016 року у справі №922/5212/14 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.08.2016 року у справі №906/33/16 СУДДЯ : Шевчук С. Р. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.08.2016 року у справі №910/32969/15 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.08.2016 року у справі №917/2633/15 СУДДЯ : Корсак В.А. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.08.2016 року у справі №916/3870/15 СУДДЯ : Божок В.С. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.08.2016 року у справі №908/312/16 СУДДЯ : Чернов Є.В. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.08.2016 року у справі №904/40/16 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.08.2016 року у справі №904/429/16 СУДДЯ : Карабань В.Я. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.07.2016 року у справі №922/869/15 СУДДЯ : Коробенко Г.П. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 26.07.2016 року у справі №б24/95/00 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.07.2016 року у справі №922/208/15 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.07.2016 року у справі №910/30981/15 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.07.2016 року у справі №916/422/15-г СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.07.2016 року у справі №908/6335/15 СУДДЯ : Малетич М.М. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.07.2016 року у справі №910/26062/15 СУДДЯ : Львов Б. Ю. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.07.2016 року у справі №902/1273/15 СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.07.2016 року у справі №908/6109/15 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.07.2016 року у справі №908/271/16 СУДДЯ : Борденюк Є.М. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.07.2016 року у справі №916/4033/15 СУДДЯ : Могил С.К. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.07.2016 року у справі №904/4565/15 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.06.2016 року у справі №916/4593/15 СУДДЯ : Фролова Г. М. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.06.2016 року у справі №917/2532/15 СУДДЯ : Євсіков О.О. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 23.06.2016 року у справі №906/1484/15 СУДДЯ : Фролова Г. М. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 23.06.2016 року у справі №920/984/15 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.06.2016 року у справі №910/29270/15 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.06.2016 року у справі №910/13006/14 СУДДЯ : Короткевич О.Є. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.06.2016 року у справі №910/26054/15 СУДДЯ : Татьков В.І. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.06.2016 року у справі №917/1340/15 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.06.2016 року у справі №910/8906/14 СУДДЯ : Губенко Н.М. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.06.2016 року у справі №918/1165/15 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.06.2016 року у справі №910/25906/15 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 11.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 26.05.2016 року у справі №808/1257/13-а СУДДЯ : Донець О.Є. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.05.2016 року у справі №910/23294/15 СУДДЯ : Вовк І.В. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.05.2016 року у справі №917/1501/15 СУДДЯ : Корсак В.А. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.05.2016 року у справі №916/2199/15 СУДДЯ : Костенко Т.Ф. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.05.2016 року у справі №910/20967/15 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.05.2016 року у справі №902/1206/14 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.05.2016 року у справі №910/1120/15-г СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.05.2016 року у справі №924/1630/14 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.05.2016 року у справі №922/4781/15 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.05.2016 року у справі №927/1382/13 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.05.2016 року у справі №911/2540/15 СУДДЯ : Іванова Л.Б. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.05.2016 року у справі №922/976/14 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.05.2016 року у справі №910/28936/15 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.05.2016 року у справі №910/71/16 СУДДЯ : Грейц К.В. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.05.2016 року у справі №906/805/15 СУДДЯ : Полянський А.Г. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.04.2016 року у справі №905/2131/14-908/6261/14 СУДДЯ : Стратієнко Л. В. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.04.2016 року у справі №922/1021/14 СУДДЯ : Дунаєвська Н.Г. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.04.2016 року у справі №916/3549/14 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 12.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 22.03.2016 року у справі №808/5726/13-а СУДДЯ : Донець О.Є. ДАТА : 02.03.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 24.03.2016 року у справі №572/2685/15-а СУДДЯ : Голяшкін О.В. ДАТА : 12.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 10.03.2016 року у справі №822/2990/15 СУДДЯ : Цуркан М.І. ДАТА : 12.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 10.03.2016 року у справі №822/2990/15 СУДДЯ : Цуркан М.І. ДАТА : 12.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 16.02.2016 року у справі №800/41/16 СУДДЯ : Загородній А.Ф. ДАТА : 02.03.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 05.11.2015 року у справі №0870/8998/12 СУДДЯ : Розваляєва Т.С. ДАТА : 27.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 01.10.2015 року у справі №808/4744/14 СУДДЯ : Конюшко К.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 16.07.2015 року у справі №808/189/13-а СУДДЯ : Мороз Л.Л. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.10.2022 року у справі №349/381/19 СУДДЯ : ДАТА : 20.10.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 20.10.2022 року у справі №910/3782/21 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 20.10.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 20.09.2022 року у справі №923/832/20 СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 20.09.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 20.09.2022 року у справі №903/43/22 СУДДЯ : Губенко Н.М. ДАТА : 20.09.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 20.09.2022 року у справі №904/7518/21 СУДДЯ : Васьковський О.В. ДАТА : 20.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.06.2023 року у справі №757/33618/18-ц СУДДЯ : Сердюк Валентин Васильович ДАТА : 20.06.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.06.2022 року у справі №156/1162/20 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 20.06.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.04.2022 року у справі №243/5266/19 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 20.04.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.10.2022 року у справі №759/8368/21 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 19.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.10.2022 року у справі №463/8903/20 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 19.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.07.2022 року у справі №686/21853/21 СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 19.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.05.2022 року у справі №201/8818/19 СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 19.05.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 18.10.2022 року у справі №922/3174/21 СУДДЯ : Васьковський О.В. ДАТА : 18.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.10.2022 року у справі №592/9529/21 СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 18.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.05.2022 року у справі №158/272/21 СУДДЯ : Яремко Василь Васильович ДАТА : 18.05.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.05.2022 року у справі №444/2300/18 СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.01.2023 року у справі №720/1425/21 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 18.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.11.2022 року у справі №757/35254/20-ц СУДДЯ : Тітов Максим Юрійович ДАТА : 17.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.08.2022 року у справі №761/15232/18 СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.08.2022 року у справі №151/260/21 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.08.2022 року у справі №346/4425/18 СУДДЯ : Коломієць Ганна Василівна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.08.2022 року у справі №752/11128/18 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.05.2022 року у справі №522/2890/20 СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 19.01.2023
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 23.02.2023 року у справі №320/6769/20 СУДДЯ : Загороднюк А.Г. ДАТА : 23.02.2023
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.01.2018 року у справі №335/9407/17 СУДДЯ : Антоненко Н. О. ДАТА : 25.07.2022
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 29.01.2018 року у справі №910/11705/17 СУДДЯ : Баранець О. М.,Вронська Г. О.,Мамалуй О. О.,Студенець В. І. ДАТА : 23.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.03.2019 року у справі №200/22843/15-ц СУДДЯ : Курило В. П.,Пророк В. В. ДАТА : 13.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.11.2019 року у справі №742/2490/17 СУДДЯ : Курило В. П. ДАТА : 13.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.08.2018 року у справі №711/3522/17 СУДДЯ : Синельников Є. В.,Хопта С. Ф. ДАТА : 13.07.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 16.08.2022 року у справі №925/1598/20 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.10.2020 року у справі №752/21575/17 СУДДЯ : Ємець О. П. ДАТА : 11.07.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 16.06.2023 року у справі №910/14262/21 СУДДЯ : Банасько О.О. ДАТА : 16.06.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 16.03.2023 року у справі №757/23589/21-ц СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 16.03.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 16.02.2023 року у справі №910/14588/21 СУДДЯ : Колос І.Б. ДАТА : 16.02.2023
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 15.11.2022 року у справі №910/17496/21 СУДДЯ : Білоус В.В. ДАТА : 15.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 15.06.2023 року у справі №686/24456/20 СУДДЯ : Коломієць Ганна Василівна ДАТА : 15.06.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 15.06.2022 року у справі №398/2910/20 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 15.06.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 15.06.2022 року у справі №909/114/21 СУДДЯ : Жуков С.В. ДАТА : 15.06.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 15.06.2022 року у справі №910/18053/20 СУДДЯ : Стратієнко Л.В. ДАТА : 15.06.2022
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.12.2022 року у справі №201/7848/21 СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 14.12.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 14.12.2022 року у справі №910/12366/21 СУДДЯ : Огороднік К.М. ДАТА : 14.12.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.09.2022 року у справі №759/7630/20 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 14.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.09.2022 року у справі №415/1009/21 СУДДЯ : Дундар Ірина Олександрівна ДАТА : 14.09.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 14.09.2022 року у справі №910/5137/21 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 14.09.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 14.07.2022 року у справі №924/814/21 СУДДЯ : Малашенкова Т.М. ДАТА : 14.07.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 14.07.2022 року у справі №904/6339/20 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 14.07.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 14.06.2022 року у справі №912/1046/19 СУДДЯ : Васьковський О.В. ДАТА : 14.06.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 14.06.2022 року у справі №904/2078/21 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 14.06.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.04.2022 року у справі №205/7747/18 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 13.07.2022 року у справі №751/11479/16-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 13.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 13.07.2022 року у справі №757/24363/20-ц СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 13.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.12.2022 року у справі №335/692/21 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 12.12.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.08.2022 року у справі №757/40411/18-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.08.2022 року у справі №234/12481/17 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 12.07.2022 року у справі №911/21/21 СУДДЯ : Чумак Ю.Я. ДАТА : 12.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.05.2022 року у справі №623/290/21 СУДДЯ : Дундар Ірина Олександрівна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.04.2023 року у справі №757/54440/20-ц СУДДЯ : Краснощоков Євгеній Віталійович ДАТА : 12.04.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.04.2022 року у справі №686/345/21 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.04.2022 року у справі №373/1392/20 СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.04.2022 року у справі №686/5244/21 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 11.05.2023 року у справі №911/2298/21 СУДДЯ : Картере В.І. ДАТА : 11.05.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.08.2022 року у справі №635/6868/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 20.01.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 10.08.2022 року у справі №904/6092/21 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 10.08.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.05.2022 року у справі №444/2318/18 СУДДЯ : Лідовець Руслан Анатолійович ДАТА : 10.05.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.11.2022 року у справі №212/7628/21 СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 09.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.11.2022 року у справі №497/470/2021 СУДДЯ : Гулейков Ігор Юрійович ДАТА : 09.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.11.2022 року у справі №757/23946/21-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 09.11.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 09.08.2022 року у справі №902/1038/21 СУДДЯ : Багай Н.О. ДАТА : 09.08.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 08.12.2022 року у справі №370/2383/20 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 08.12.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 08.08.2022 року у справі №686/23427/21 СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 08.08.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 08.03.2023 року у справі №910/5630/20  СУДДЯ : Картере В.І. ДАТА : 08.03.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 07.12.2022 року у справі №916/327/21 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 07.12.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 07.09.2022 року у справі №910/13118/21 СУДДЯ : Стратієнко Л.В. ДАТА : 20.01.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 07.09.2022 року у справі №904/3867/21 СУДДЯ : Стратієнко Л.В. ДАТА : 20.01.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 07.06.2022 року у справі №923/750/21 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 07.06.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 07.06.2022 року у справі №910/20782/17 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 07.06.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 07.06.2022 року у справі №903/142/21 СУДДЯ : Васьковський О.В. ДАТА : 07.06.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 07.03.2023 року у справі №761/1366/20 СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 07.03.2023
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 06.12.2022 року у справі №908/802/20 СУДДЯ : Білоус В.В. ДАТА : 06.12.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 06.12.2022 року у справі №904/2152/21 СУДДЯ : Васьковський О.В. ДАТА : 06.12.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 06.10.2022 року у справі №910/18745/21 СУДДЯ : Пєсков В.Г. ДАТА : 06.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.07.2022 року у справі №442/3107/21 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 20.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.03.2023 року у справі №559/961/17 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 06.03.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.03.2023 року у справі №686/14358/21 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 06.03.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.12.2022 року у справі №214/7462/20 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 05.12.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.10.2022 року у справі №766/9484/20 СУДДЯ : Коломієць Ганна Василівна ДАТА : 05.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.10.2022 року у справі №208/4598/21 СУДДЯ : Сердюк Валентин Васильович ДАТА : 05.10.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 05.10.2022 року у справі №904/7906/21 СУДДЯ : Кібенко О. Р. ДАТА : 05.10.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 04.05.2022 року у справі №922/3228/20 СУДДЯ : Картере В.І. ДАТА : 04.05.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.08.2022 року у справі №461/5201/19 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 03.08.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.11.2022 року у справі №201/5320/20 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 02.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.11.2022 року у справі №686/12403/21 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 02.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.08.2022 року у справі №487/6592/19 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 02.08.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 02.06.2022 року у справі №924/519/21 СУДДЯ : Картере В.І. ДАТА : 02.06.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.06.2022 року у справі №728/1068/21 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 02.06.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.11.2022 року у справі №748/356/19 СУДДЯ : ДАТА : 01.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.11.2022 року у справі №553/3289/17 СУДДЯ : ДАТА : 01.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.08.2022 року у справі №953/17425/19 СУДДЯ : Дундар Ірина Олександрівна ДАТА : 01.08.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.03.2023 року у справі №752/3839/22 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 01.03.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.11.2018 року у справі №204/2197/15 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 08.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 06.04.2016 року у справі №925/1185/15 СУДДЯ : Черкащенко М.М. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.02.2019 року у справі №484/3956/17 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 09.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.10.2018 року у справі №761/583/17 СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.08.2018 року у справі №127/7370/17 СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №2-1974/11 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 28.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.01.2016 року у справі №910/10919/15 СУДДЯ : Дунаєвська Н.Г. ДАТА : 13.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.11.2018 року у справі №266/1313/15-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 10.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.09.2015 року у справі №924/1624/14 СУДДЯ : Акулова Н.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.01.2019 року у справі №756/10187/15-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 11.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.11.2015 року у справі №910/7146/15-г СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 23.03.2016 року у справі №13/496 СУДДЯ : Владимиренко С.В. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.05.2015 року у справі №910/12648/14 СУДДЯ : Шаргало В.І. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.05.2015 року у справі №5017/3760/2012 СУДДЯ : Гоголь Т.Г. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.06.2018 року у справі №760/9273/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.08.2019 року у справі №200/12000/15-ц СУДДЯ : Русинчук Микола Миколайович ДАТА : 31.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 03.04.2019 року у справі №750/1668/17 СУДДЯ : Ситнік Олена Миколаївна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 13.03.2018 року у справі №536/2658/15-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 01.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.04.2014 року у справі №919/1147/13 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.06.2019 року у справі №759/17785/17 СУДДЯ : Лідовець Руслан Анатолійович ДАТА : 30.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.10.2018 року у справі №344/3303/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.05.2018 року у справі №344/18252/14 СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 22.10.2018 року у справі №723/235/17 СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 11.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.03.2016 року у справі №910/25104/15 СУДДЯ : Прокопанич Г.К. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.03.2014 року у справі №5017/3583/2012 СУДДЯ : Полянський А.Г. ДАТА : 27.02.2017
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 03.07.2019 року у справі №676/1557/16-ц СУДДЯ : Гудима Дмитро Анатолійович ДАТА : 27.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.03.2015 року у справі №5023/3993/12(5023/9057/11) СУДДЯ : Прокопанич Г.К. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.08.2019 року у справі №703/3220/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 30.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.02.2014 року у справі №5011-71/2684-2012 СУДДЯ : Євсіков О.О. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.03.2016 року у справі №922/2531/15 СУДДЯ : Козир Т.П. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.12.2015 року у справі №911/1623/15 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 02.03.2017
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 25.05.2016 року у справі №6-481цс16 СУДДЯ : Ярема А.Г. ДАТА : 11.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.01.2018 року у справі №686/20040/2012 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 27.05.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 04.06.2014 року у справі №6-49цс14 СУДДЯ : Ярема А.Г. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.02.2014 року у справі №914/2308/13 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.10.2014 року у справі №907/145/14 СУДДЯ : Малетич М.М. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.03.2014 року у справі №922/3954/13 СУДДЯ : Коробенко Г.П. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.11.2015 року у справі №918/470/15 СУДДЯ : Добролюбова Т.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 14.05.2015 року у справі №522/21375/13а СУДДЯ : Заяць В.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.07.2019 року у справі №285/2506/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 26.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.12.2015 року у справі №926/722/15 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 27.02.2017
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 21.09.2016 року у справі №6-933цс16 СУДДЯ : Ярема А.Г. ДАТА : 10.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №711/2098/17 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 11.07.2019 року у справі №522/23048/16-ц СУДДЯ : Сердюк Валентин Васильович ДАТА : 30.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.12.2018 року у справі №317/2591/15-ц СУДДЯ : Сімоненко Валентина Миколаївна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.05.2019 року у справі №414/2341/16-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 26.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.07.2018 року у справі №759/9791/15-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.05.2018 року у справі №335/13126/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 08.07.2019 року у справі №757/17488/16 СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 24.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.02.2018 року у справі №362/7517/13-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 31.01.2019 року у справі №757/41409/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 12.06.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 18.06.2015 року у справі №500/3498/14-а СУДДЯ : Заяць В.С. ДАТА : 27.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 18.06.2015 року у справі №814/1903/13-а СУДДЯ : Черпіцька Л.Т. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.07.2014 року у справі №910/2023/13 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.07.2014 року у справі №922/3395/13 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.03.2018 року у справі №281/618/15-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 29.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.04.2015 року у справі №5011-71/2684-2012 СУДДЯ : Жукова Л.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.11.2018 року у справі №363/720/17 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 09.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.07.2015 року у справі №915/2148/14 СУДДЯ : Гончарук П.А. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.06.2019 року у справі №712/7242/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.09.2018 року у справі №227/2552/17 СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.03.2018 року у справі №757/30721/14-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.01.2020 року у справі №752/9098/16-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 07.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.11.2018 року у справі №640/19263/15-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.12.2018 року у справі №601/215/16 СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.04.2018 року у справі №905/1071/17 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.05.2019 року у справі №462/3855/16 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 09.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.07.2014 року у справі №916/3468/13 СУДДЯ : Кузьменко М.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.07.2019 року у справі №727/3945/16-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 31.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.11.2015 року у справі №916/273/15-г СУДДЯ : Гоголь Т.Г. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.07.2015 року у справі №910/19256/14 СУДДЯ : Грейц К.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.04.2018 року у справі №611/477/16-ц СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 31.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.03.2014 року у справі №18/1885/12 СУДДЯ : Владимиренко С.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.12.2015 року у справі №906/323/15 СУДДЯ : Чернов Є.В. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.09.2015 року у справі №910/29688/14 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.06.2014 року у справі №920/1920/13 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.05.2019 року у справі №748/60/17-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.07.2019 року у справі №729/695/16-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 25.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №140/2819/16-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 11.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 05.04.2017 року у справі №447/2157/15-ц СУДДЯ : Охрімчук Л.І. ДАТА : 04.05.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.04.2018 року у справі №203/6904/13-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 27.08.2019 року у справі №465/970/16-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 02.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.02.2015 року у справі №904/3777/13 СУДДЯ : Плюшко І.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.01.2019 року у справі №686/18993/17 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.10.2018 року у справі №686/17155/15-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 07.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.03.2015 року у справі №926/154/14 СУДДЯ : Грейц К.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.07.2018 року у справі №127/14658/14-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 03.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.04.2016 року у справі №904/5320/15 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.12.2018 року у справі №755/253/16-ц СУДДЯ : Сімоненко Валентина Миколаївна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.03.2019 року у справі №643/19078/15-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 09.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.04.2014 року у справі №915/1291/13 СУДДЯ : Цвігун В. Л. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.07.2019 року у справі №321/1702/16-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 27.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.04.2018 року у справі №296/10094/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 30.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.03.2016 року у справі №920/1550/15 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 20.10.2020 року у справі №483/480/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.12.2018 року у справі №344/15998/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 10.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.11.2015 року у справі №909/711/14 СУДДЯ : Мележик Н.І. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.10.2014 року у справі №5011-71/2684-2012 СУДДЯ : Жукова Л.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.04.2019 року у справі №472/517/17 СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 06.06.2018 року у справі №343/206/17 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.12.2019 року у справі №2025/2-56/11 СУДДЯ : Осіян Олексій Миколайович ДАТА : 26.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.04.2015 року у справі №904/5033/14 СУДДЯ : Мачульський Г.М. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.03.2014 року у справі №904/4950/13 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 15.07.2019 року у справі №642/3377/16-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 28.08.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 02.11.2016 року у справі №201/3716/13-ц СУДДЯ : Гуменюк В.І. ДАТА : 09.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.03.2016 року у справі №922/5026/15 СУДДЯ : Гоголь Т.Г. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 07.05.2018 року у справі №761/35415/16-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 03.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 14.12.2016 року у справі №206/837/15-ц СУДДЯ : Лященко Н.П. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.01.2014 року у справі №905/5515/13 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 11.02.2018 року у справі №668/10548/15-ц СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 29.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.12.2014 року у справі №922/976/14 СУДДЯ : Цвігун В. Л. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.06.2018 року у справі №203/5136/15-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 02.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.10.2015 року у справі №925/740/15 СУДДЯ : Кривда Д.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.09.2018 року у справі №199/4150/15-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.07.2019 року у справі №442/3106/14-ц СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 29.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.07.2019 року у справі №686/23038/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 29.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.06.2018 року у справі №683/3315/16-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 03.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.04.2015 року у справі №910/18111/14 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.06.2019 року у справі №541/735/16-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 15.02.2018 року у справі №334/9899/14-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.02.2019 року у справі №307/1244/14-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.10.2018 року у справі №760/10238/15-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 26.02.2018 року у справі №345/1428/17 СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.04.2018 року у справі №341/1081/17 СУДДЯ : Пророк Віктор Васильович ДАТА : 10.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.12.2016 року у справі №910/3978/15-г СУДДЯ : Шевчук С. Р. ДАТА : 03.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.04.2019 року у справі №759/15373/16-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №205/5260/16 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.07.2018 року у справі №466/4412/15-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 23.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.02.2014 року у справі №922/3964/13 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.03.2016 року у справі №910/4585/14 СУДДЯ : Селіваненко В.П. ДАТА : 02.03.2017
  вищий спеціалізований суд україни з розгляду цивільних і кримінальних справРішення ВССУ від 21.12.2016 року у справі №280/119/16-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 03.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.02.2018 року у справі №662/928/15ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.07.2019 року у справі №363/4752/15ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.11.2018 року у справі №523/6901/16-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.06.2019 року у справі №742/3127/16-ц СУДДЯ : Петров Євген Вікторович ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.11.2018 року у справі №183/6162/14 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 09.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.03.2014 року у справі №904/5020/13 СУДДЯ : Добролюбова Т.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.01.2014 року у справі №5019/418/12 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.09.2018 року у справі №644/6949/15-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 06.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.09.2014 року у справі №5017/3760/2012 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.01.2019 року у справі №703/4130/14-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 11.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.08.2014 року у справі №910/22889/13 СУДДЯ : Добролюбова Т.В. ДАТА : 27.02.2017
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 15.05.2019 року у справі №717/2052/16-ц СУДДЯ : Ситнік Олена Миколаївна ДАТА : 21.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.10.2014 року у справі №910/9441/14 СУДДЯ : Швець В.О. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 26.11.2015 року у справі №902/647/15 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 24.07.2019 року у справі №520/811/17 СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 02.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.01.2014 року у справі №903/676/13 СУДДЯ : Кочерова Н.О. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.04.2019 року у справі №347/2939/14-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.12.2018 року у справі №522/1407/17 СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.12.2018 року у справі №369/6174/16-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 08.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.07.2015 року у справі №927/850/14 СУДДЯ : Васищак І.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №757/14091/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.11.2018 року у справі №754/833/17 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 09.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.10.2014 року у справі №909/1196/13 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 31.01.2019 року у справі №521/21748/16-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 12.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.11.2014 року у справі №910/10479/14 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.04.2016 року у справі №62/101-09 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.09.2019 року у справі №451/582/15 СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 02.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.04.2019 року у справі №686/24243/18 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.06.2018 року у справі №461/5458/16-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 06.08.2019 року у справі №761/36287/16-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 01.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.06.2015 року у справі №922/124/15 СУДДЯ : Євсіков О.О. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.11.2018 року у справі №338/656/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.11.2018 року у справі №523/12158/14-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 27.03.2018 року у справі №569/13697/15-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 29.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.03.2016 року у справі №926/496/14 СУДДЯ : Мамонтова О.М. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 24.10.2018 року у справі №462/6105/16-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.09.2018 року у справі №643/4161/15-ц? СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.07.2018 року у справі №372/1891/17 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 28.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.04.2014 року у справі №2/5005/5921/2011 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.06.2018 року у справі №444/577/16-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 02.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.03.2016 року у справі №925/2018/14 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.10.2018 року у справі №625/280/16-ц СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 31.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.03.2014 року у справі №922/3937/13 СУДДЯ : Гольцова Л.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.07.2019 року у справі №751/10809/16-ц СУДДЯ : Сердюк Валентин Васильович ДАТА : 28.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 07.06.2018 року у справі №686/26129/14-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 02.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 26.11.2015 року у справі №916/1619/15-г СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.01.2019 року у справі №646/8119/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.03.2019 року у справі №623/2746/16 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.04.2018 року у справі №200/1345/15-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.03.2018 року у справі №279/96/17 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 10.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.03.2015 року у справі №922/2540/14 СУДДЯ : Мележик Н.І. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.02.2016 року у справі №5011-27/1672-2012 СУДДЯ : Євсіков О.О. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.07.2018 року у справі №447/929/16-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 04.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 28.01.2015 року у справі №3-210гс14 СУДДЯ : Барбара В.П. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.04.2015 року у справі №922/2610/14 СУДДЯ : Швець В.О. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 23.07.2019 року у справі №522/13229/16-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 30.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.04.2015 року у справі №914/3790/14 СУДДЯ : Кривда Д.С. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.02.2014 року у справі №923/864/13 СУДДЯ : Картере В.І. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 31.01.2019 року у справі №163/2298/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 07.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.06.2014 року у справі №922/3407/13 СУДДЯ : Сибіга О.М. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.06.2015 року у справі №903/696/14 СУДДЯ : Гоголь Т.Г. ДАТА : 27.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 15.01.2015 року у справі №1522/14706/12 СУДДЯ : Мороз Л.Л. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 24.07.2019 року у справі №759/2229/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 29.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.03.2018 року у справі №760/19377/15-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.07.2019 року у справі №221/6180/16-ц СУДДЯ : Жданова Валентина Сергіївна ДАТА : 29.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.05.2014 року у справі №910/21910/13 СУДДЯ : Карабань В.Я. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.12.2015 року у справі №910/7783/15-г СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 13.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.08.2018 року у справі №442/6266/14 СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.10.2018 року у справі №522/22009/15-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 08.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.01.2016 року у справі №902/672/15 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 02.02.2017
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 29.01.2014 року у справі №6-149цс13 СУДДЯ : Ярема А.Г. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.03.2018 року у справі №456/525/17 СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 30.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.11.2015 року у справі №908/2020/15-г СУДДЯ : Круглікова К.С. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.09.2014 року у справі №912/73/14 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.02.2018 року у справі №496/5529/15-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 29.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.02.2016 року у справі №910/13767/15 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.10.2018 року у справі №501/390/16-ц СУДДЯ : Пророк Віктор Васильович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.04.2018 року у справі №750/11589/15-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 30.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.10.2015 року у справі №922/1661/15 СУДДЯ : Васищак І.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.03.2018 року у справі №496/4464/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 29.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.10.2015 року у справі №906/270/15 СУДДЯ : Божок В.С. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.06.2014 року у справі №905/7793/13 СУДДЯ : Козир Т.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 23.05.2018 року у справі №642/6731/2015ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.02.2018 року у справі №537/3079/16-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 27.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.10.2018 року у справі №353/348/16-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.02.2018 року у справі №300/483/16-ц СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 28.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.06.2015 року у справі №23/25 СУДДЯ : Короткевич О.Є. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.06.2014 року у справі №5023/6004/12 СУДДЯ : Плюшко І.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.06.2018 року у справі №554/14547/14-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №750/7694/17 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.03.2018 року у справі №683/3628/16-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 01.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 18.03.2015 року у справі №6-34цс15 СУДДЯ : Ярема А.Г. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №357/16932/15-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.05.2018 року у справі №314/3659/15-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 03.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.11.2014 року у справі №36/147 СУДДЯ : Круглікова К.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.08.2019 року у справі №753/2178/16-ц СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 01.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 31.01.2019 року у справі №759/3761/17 СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 12.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 31.03.2014 року у справі №904/5150/13 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.04.2014 року у справі №904/1700/13-г СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.02.2016 року у справі №907/556/15 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 13.03.2018 року у справі №465/2120/14-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.05.2018 року у справі №638/2411/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.10.2018 року у справі №761/36355/16-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 10.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.07.2015 року у справі №910/29295/14 СУДДЯ : Козир Т.П. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.08.2014 року у справі №5011-13/4273-2012-38/547-2012 СУДДЯ : Круглікова К.С. ДАТА : 27.02.2017
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 22.09.2015 року у справі №п/811/3781/14 СУДДЯ : Терлецький О.О. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.06.2014 року у справі №905/8511/13 СУДДЯ : Саранюк В.І. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.09.2014 року у справі №910/23283/13 СУДДЯ : Гольцова Л.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.10.2018 року у справі №487/2120/16-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 08.08.2019 року у справі №679/1171/16-ц СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 31.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.02.2016 року у справі №910/19210/15 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.03.2019 року у справі №757/20309/15-ц СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 09.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 05.06.2019 року у справі №461/8496/15-ц СУДДЯ : Ситнік Олена Миколаївна ДАТА : 23.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 18.06.2019 року у справі №920/85/18 СУДДЯ : Бакуліна Світлана Віталіївна ДАТА : 24.08.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 02.09.2014 року у справі №3-100гс14 СУДДЯ : Барбара В.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.04.2018 року у справі №183/791/16-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 30.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.09.2014 року у справі №904/1197/14 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.07.2014 року у справі №907/535/13 СУДДЯ : Кузьменко М.В. ДАТА : 27.02.2017
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 28.11.2018 року у справі №727/8980/15-ц СУДДЯ : Ситнік Олена Миколаївна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.08.2019 року у справі №463/1685/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 01.09.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 28.11.2018 року у справі №707/2177/15-ц СУДДЯ : Ситнік Олена Миколаївна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.10.2018 року у справі №0909/4190/2012 СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 07.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.12.2014 року у справі №917/2487/13 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.10.2018 року у справі №756/9053/15-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 07.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.02.2015 року у справі №914/1149/14 СУДДЯ : Татьков В.І. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.03.2014 року у справі №910/14931/13 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.04.2014 року у справі №914/206/13-г СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.02.2014 року у справі №917/640/13 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.06.2014 року у справі №904/3194/13 СУДДЯ : Дунаєвська Н.Г. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.03.2014 року у справі №910/16210/13 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.08.2019 року у справі №756/16649/13-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 05.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.06.2015 року у справі №916/2118/14 СУДДЯ : Карабань В.Я. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.02.2018 року у справі №403/9111/12 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 26.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.04.2014 року у справі №920/850/13 СУДДЯ : Цвігун В. Л. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.11.2014 року у справі №915/1712/13 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.02.2018 року у справі №522/13967/15-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 28.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.11.2014 року у справі №916/1494/14 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 23.02.2015 року у справі №910/16308/14 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.05.2015 року у справі №910/26529/14 СУДДЯ : Карабань В.Я. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.05.2015 року у справі №910/409/14 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 23.12.2015 року у справі №910/12458/15 СУДДЯ : Гончарук П.А. ДАТА : 13.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.02.2018 року у справі №320/5229/15 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 26.05.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 20.06.2018 року у справі №308/3162/15-ц СУДДЯ : Гудима Дмитро Анатолійович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.01.2019 року у справі №753/21303/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 12.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 06.12.2016 року у справі №910/7664/16 СУДДЯ : Шевчук С. Р. ДАТА : 03.02.2017
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 19.08.2014 року у справі №3-51гс14 СУДДЯ : Барбара В.П. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.02.2014 року у справі №922/1628/13 СУДДЯ : Мамонтова О.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.06.2019 року у справі №569/744/16-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 23.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.07.2014 року у справі №12/101 СУДДЯ : Кочерова Н.О. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.06.2019 року у справі №643/15118/18 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 02.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.07.2019 року у справі №466/8856/16-ц СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 28.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.07.2014 року у справі №910/20759/13 СУДДЯ : Кузьменко М.В. ДАТА : 27.02.2017
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 30.05.2018 року у справі №2/635/6730/15-ц СУДДЯ : Лященко Наталія Павлівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.10.2018 року у справі №672/778/16-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 09.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 03.12.2014 року у справі №6-183цс14 СУДДЯ : Ярема А.Г. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.07.2018 року у справі №464/3018/16-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.02.2018 року у справі №728/905/17 СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 29.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.01.2015 року у справі №910/7335/14 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.01.2016 року у справі №908/2022/15-г СУДДЯ : Божок В.С. ДАТА : 13.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.04.2019 року у справі №221/1130/17 СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 26.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.10.2015 року у справі №922/3104/14 СУДДЯ : Божок В.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.06.2019 року у справі №521/8965/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 21.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.08.2014 року у справі №922/361/14 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.06.2018 року у справі №686/3471/17 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 06.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.02.2014 року у справі №913/2092/13 СУДДЯ : Мачульський Г.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.01.2018 року у справі №405/8517/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 26.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.06.2019 року у справі №216/4012/15-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 24.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.08.2014 року у справі №902/122/14 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.05.2014 року у справі №914/3004/13 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.09.2015 року у справі №921/531/13-г/9 СУДДЯ : Шаргало В.І. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.07.2014 року у справі №905/7129/13 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.02.2018 року у справі №753/10441/14-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 08.07.2019 року у справі №639/3838/16-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.07.2019 року у справі №757/42254/15-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 27.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.10.2015 року у справі №910/28391/14 СУДДЯ : Нєсвєтова Н.М. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.02.2014 року у справі №910/11247/13 СУДДЯ : Капацин Н.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий спеціалізований суд україни з розгляду цивільних і кримінальних справРішення ВССУ від 19.03.2014 року у справі №6-53037св13 СУДДЯ : Кузнєцов В.О. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.06.2018 року у справі №73/2638/15-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.04.2018 року у справі №754/6114/16-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 10.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 05.12.2018 року у справі №818/1688/16 СУДДЯ : Князєв Всеволод Сергійович ДАТА : 10.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 18.05.2016 року у справі №3-271гс16 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.02.2015 року у справі №5023/1732/12 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 27.02.2017
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 15.05.2019 року у справі №705/2754/15-ц СУДДЯ : Лященко Наталія Павлівна ДАТА : 21.08.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 22.03.2017 року у справі №908/312/16 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.06.2014 року у справі №914/4773/13 СУДДЯ : Демидова А.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.05.2019 року у справі №369/2403/17ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.07.2018 року у справі №274/4882/17 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.02.2019 року у справі №286/2210/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 08.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.01.2014 року у справі №913/1162/13 СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.05.2018 року у справі №635/1719/17 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 09.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.10.2014 року у справі №906/249/14 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 27.02.2017
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 13.02.2019 року у справі №320/5877/17 СУДДЯ : Гудима Дмитро Анатолійович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 31.07.2018 року у справі №607/215/17 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.07.2019 року у справі №2/477/27/17 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 27.08.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 14.05.2015 року у справі №522/21375/13а СУДДЯ : Заяць В.С. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.02.2016 року у справі №910/10524/15 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.04.2018 року у справі №757/46587/17-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №686/8458/17 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 06.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.10.2015 року у справі №922/5212/14 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.01.2014 року у справі №904/1544/13-г СУДДЯ : Кочерова Н.О. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.10.2015 року у справі №922/3574/14 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.08.2019 року у справі №335/8707/15-ц СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 31.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 20.03.2019 року у справі №640/10525/16-ц СУДДЯ : Ситнік Олена Миколаївна ДАТА : 09.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.05.2015 року у справі №922/2472/14 СУДДЯ : Кот О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.11.2018 року у справі №753/20314/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 08.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.01.2015 року у справі №922/3584/13 СУДДЯ : Данилова Т.Б. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.02.2018 року у справі №612/217/15-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 31.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 26.05.2015 року у справі №922/3372/13 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.01.2015 року у справі №925/1471/14 СУДДЯ : Цвігун В. Л. ДАТА : 27.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 11.03.2015 року у справі №2а-0870/12256/11 СУДДЯ : Конюшко К.В. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.10.2014 року у справі №910/1248/13 СУДДЯ : Корсак В.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.05.2019 року у справі №640/8651/15ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 09.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.03.2016 року у справі №915/1464/15 СУДДЯ : Саранюк В.І. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.05.2015 року у справі №910/19454/14 СУДДЯ : Гончарук П.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 08.10.2018 року у справі №668/7511/15-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 07.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 23.03.2016 року у справі №915/1511/15 СУДДЯ : Сибіга О.М. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №554/4755/17 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 05.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.10.2018 року у справі №521/2354/17 СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.07.2018 року у справі №243/4692/17 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 11.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.08.2015 року у справі №918/2051/14 СУДДЯ : Самусенко С.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.03.2018 року у справі №308/10868/14-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №674/906/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 30.05.2020
  вищий спеціалізований суд україни з розгляду цивільних і кримінальних справРішення ВССУ від 19.07.2017 року у справі №751/4330/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В’Ячеславівна ДАТА : 29.07.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 06.10.2015 року у справі №910/16519/14 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 27.11.2018 року у справі №462/7829/15 СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.11.2018 року у справі №127/27566/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 08.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 20.11.2018 року у справі №922/3412/17 СУДДЯ : Уркевич Віталій Юрійович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.01.2019 року у справі №750/6218/16-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 11.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.05.2014 року у справі №909/870/13 СУДДЯ : Плюшко І.А. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.12.2014 року у справі №916/2095/14 СУДДЯ : Божок В.С. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.02.2015 року у справі №916/1869/13 СУДДЯ : Кравчук Г.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.05.2020 року у справі №192/2864/16-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 07.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №569/7903/16-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.03.2019 року у справі №521/1445/15-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 08.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.03.2014 року у справі №922/3736/13 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 27.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 14.08.2014 року у справі №372/2913/13-а СУДДЯ : Розваляєва Т.С. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.07.2015 року у справі №909/1390/14 СУДДЯ : Черкащенко М.М. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.10.2015 року у справі №921/700/14-г/14 СУДДЯ : Гоголь Т.Г. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.10.2015 року у справі №922/182/14 СУДДЯ : Коробенко Г.П. ДАТА : 27.02.2017
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 18.03.2015 року у справі №3-18гс15 СУДДЯ : Барбара В.П. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 24.06.2018 року у справі №378/170/17 СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.04.2019 року у справі №393/214/17 СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 08.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.01.2014 року у справі №13/491 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.02.2018 року у справі №638/12738/16-ц СУДДЯ : Пророк Віктор Васильович ДАТА : 05.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.08.2018 року у справі №712/8934/14 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.07.2018 року у справі №322/452/16 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.01.2019 року у справі №369/3332/16-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 11.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.06.2015 року у справі №904/10475/14 СУДДЯ : Акулова Н.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.09.2015 року у справі №922/402/13-г СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 20.11.2018 року у справі №490/5584/17 СУДДЯ : Осіян Олексій Миколайович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 15.04.2018 року у справі №757/31618/14-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 24.02.2019 року у справі №522/1781/16-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.06.2018 року у справі №308/6606/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 02.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.01.2016 року у справі №908/4602/14 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 02.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.10.2014 року у справі №5011-32/11635-2012 СУДДЯ : Кочерова Н.О. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 15.04.2018 року у справі №727/338/16-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 15.07.2018 року у справі №640/2161/16-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 08.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.11.2015 року у справі №922/1672/15 СУДДЯ : Швець В.О. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.09.2015 року у справі №925/7/15 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.06.2018 року у справі №296/12669/15-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.07.2018 року у справі №200/21325/15-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.02.2020 року у справі №140/2059/14-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №263/12115/16-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 29.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.04.2015 року у справі №922/2539/14 СУДДЯ : Нєсвєтова Н.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.03.2018 року у справі №757/41195/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.11.2019 року у справі №686/6241/16-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 08.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.02.2014 року у справі №918/1563/13 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.03.2019 року у справі №332/4927/15-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.08.2019 року у справі №761/14579/16-ц СУДДЯ : Осіян Олексій Миколайович ДАТА : 29.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.04.2014 року у справі №5019/2862/11 СУДДЯ : Погребняк В.Я. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.07.2019 року у справі №273/1053/17 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 27.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 04.07.2019 року у справі №417/2115/16-ц СУДДЯ : Ігнатенко Вадим Миколайович ДАТА : 27.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.03.2018 року у справі №461/4304/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 09.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.04.2014 року у справі №905/4665/13 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 24.06.2019 року у справі №461/463/16-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 04.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.07.2014 року у справі №914/4333/13 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.04.2019 року у справі №619/2579/15-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.07.2018 року у справі №338/575/16-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.08.2018 року у справі №320/749/17ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.05.2019 року у справі №699/1074/15-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №727/6631/17 СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 08.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.03.2016 року у справі №922/1848/15 СУДДЯ : Добролюбова Т.В. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.12.2015 року у справі №926/721/15 СУДДЯ : Барицька Т.Л. ДАТА : 13.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.11.2019 року у справі №686/19649/18 СУДДЯ : Шипович Владислав Володимирович ДАТА : 09.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 04.07.2018 року у справі №331/з123/15-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.03.2019 року у справі №369/11306/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №446/1502/16-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.01.2019 року у справі №662/1828/15-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 04.06.2019 року у справі №336/171/17 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 21.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.12.2018 року у справі №718/1725/16-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 09.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.07.2014 року у справі №910/12023/13 СУДДЯ : Гончарук П.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.08.2018 року у справі №600/763/14-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 03.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 23.07.2015 року у справі №904/8330/13 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.04.2019 року у справі №753/286/16-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.03.2018 року у справі №711/2292/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.09.2018 року у справі №756/9528/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 07.02.2018 року у справі №607/17627/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 27.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.04.2018 року у справі №753/10580/14-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 29.05.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 14.09.2016 року у справі №703/5377/14-ц СУДДЯ : Сімоненко В.М. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.05.2015 року у справі №910/20144/13 СУДДЯ : Козир Т.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.11.2018 року у справі №307/1868/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.01.2019 року у справі №589/2122/15-ц СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 09.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.09.2015 року у справі №910/29770/14 СУДДЯ : Іванова Л.Б. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.03.2015 року у справі №922/4840/13 СУДДЯ : Татьков В.І. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.07.2019 року у справі №127/18159/16-ц СУДДЯ : Грушицький Андрій Ігорович ДАТА : 31.08.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 07.12.2016 року у справі №555/280/15-ц СУДДЯ : Охрімчук Л.І. ДАТА : 03.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.03.2019 року у справі №373/378/16-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 09.08.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 27.04.2016 року у справі №6-216цс16 СУДДЯ : Ярема А.Г. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.06.2015 року у справі №910/17416/14 СУДДЯ : Кривда Д.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.03.2018 року у справі №344/16557/15-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.06.2018 року у справі №521/14530/16-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 23.09.2018 року у справі №308/6020/15-ц СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.01.2019 року у справі №548/309/15-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 11.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.02.2014 року у справі №912/1151/13 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.07.2019 року у справі №201/13815/15-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 27.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.01.2018 року у справі №712/877/16-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 26.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.06.2014 року у справі №916/1321/13 СУДДЯ : Жукова Л.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.05.2019 року у справі №484/2026/16-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 07.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.03.2015 року у справі №909/1071/14 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.10.2018 року у справі №645/997/15-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 07.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 23.02.2016 року у справі №910/19629/15 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.06.2019 року у справі №645/3270/15-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 24.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.11.2015 року у справі №922/1702/14 СУДДЯ : Львов Б. Ю. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 08.02.2018 року у справі №211/2221/16-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 08.07.2019 року у справі №638/16723/15-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 28.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 26.11.2015 року у справі №910/21259/14 СУДДЯ : Грек Б.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.02.2018 року у справі №755/2545/15-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.05.2018 року у справі №2-1173/12 СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 02.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.06.2015 року у справі №925/2161/14 СУДДЯ : Львов Б. Ю. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.07.2019 року у справі №127/1626/16-ц СУДДЯ : Шипович Владислав Володимирович ДАТА : 28.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.04.2014 року у справі №910/13982/13 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.02.2018 року у справі №237/1925/14-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 28.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.04.2014 року у справі №910/20941/13 СУДДЯ : Кочерова Н.О. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.10.2015 року у справі №917/87/15 СУДДЯ : Вовк І.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 04.07.2019 року у справі №648/1126/17 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 26.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.04.2016 року у справі №910/14442/15 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.10.2015 року у справі №912/1676/14 СУДДЯ : Гоголь Т.Г. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 07.08.2019 року у справі №369/4994/16-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 01.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 13.03.2018 року у справі №751/11494/16-ц СУДДЯ : Пророк Віктор Васильович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.12.2018 року у справі №725/2977/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.08.2019 року у справі №661/4916/15-ц СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 01.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.02.2015 року у справі №904/2845/14 СУДДЯ : Добролюбова Т.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.02.2019 року у справі №203/5198/15-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.06.2019 року у справі №686/22133/18 СУДДЯ : Гулейков Ігор Юрійович ДАТА : 30.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.02.2019 року у справі №346/4946/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.01.2019 року у справі №362/1857/15-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.01.2019 року у справі №759/17563/15-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.01.2019 року у справі №494/1397/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.03.2018 року у справі №409/651/17 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 10.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.09.2014 року у справі №922/1674/13 СУДДЯ : Львов Б. Ю. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.09.2014 року у справі №915/2019/13 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №667/1493/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 05.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 20.09.2018 року у справі №686/7576/18 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.05.2019 року у справі №127/14127/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 09.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.06.2015 року у справі №920/1603/14 СУДДЯ : Черкащенко М.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.04.2018 року у справі №756/2177/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 31.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.04.2015 року у справі №924/1647/14 СУДДЯ : Шаргало В.І. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.02.2015 року у справі №909/573/14 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.05.2018 року у справі №3742/3238/17 СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 23.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 26.03.2015 року у справі №923/773/14 СУДДЯ : Грек Б.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.12.2019 року у справі №560/908/16-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 09.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.09.2014 року у справі №922/177/14 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 06.11.2018 року у справі №522/5993/16-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 13.02.2019 року у справі №334/7954/14-ц СУДДЯ : Пророк Віктор Васильович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.03.2018 року у справі №201/12451/16-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 27.09.2018 року у справі №751/306/17 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.03.2019 року у справі №685/1575/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.05.2018 року у справі №761/7709/14-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 02.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.06.2015 року у справі №927/1382/13 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 13.06.2018 року у справі №757/20148/17-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №686/10026/16-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 05.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 07.11.2018 року у справі №761/39300/16-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 02.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.03.2019 року у справі №128/2994/15 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 22.08.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 18.05.2016 року у справі №3-194гс16 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 11.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.04.2018 року у справі №520/9661/14-ц СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 07.11.2018 року у справі №752/12863/14-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 08.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.06.2014 року у справі №904/9152/13 СУДДЯ : Жукова Л.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.01.2015 року у справі №910/10956/14 СУДДЯ : Гончарук П.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.10.2019 року у справі №369/1850/18 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 10.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.07.2014 року у справі №5011-2/17176-2012 СУДДЯ : Фролова Г. М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.01.2018 року у справі №362/780/16-ц СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 08.07.2019 року у справі №344/3008/17 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 01.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.06.2014 року у справі №920/63/14 СУДДЯ : Татьков В.І. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.01.2018 року у справі №408/2151/17-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 04.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.01.2016 року у справі №925/891/15 СУДДЯ : Швець В.О. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.01.2016 року у справі №916/1210/15-г СУДДЯ : Фролова Г. М. ДАТА : 02.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.06.2014 року у справі №913/2125/13 СУДДЯ : Бенедисюк І. М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.02.2018 року у справі №621/2805/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.03.2018 року у справі №750/9219/17 СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 02.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.02.2016 року у справі №910/6591/15-г СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 26.05.2014 року у справі №922/2410/13 СУДДЯ : Кривда Д.С. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.11.2014 року у справі №910/2965/14 СУДДЯ : Жаботина Г. В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.06.2018 року у справі №201/14645/14-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.10.2018 року у справі №203/809/17 СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.06.2019 року у справі №295/2579/17 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 24.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 11.11.2018 року у справі №753/19110/15 СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 09.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 23.06.2015 року у справі №914/3778/14 СУДДЯ : Грейц К.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.06.2014 року у справі №910/23909/13 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.02.2018 року у справі №428/275/15-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 28.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.06.2014 року у справі №910/20105/13 СУДДЯ : Добролюбова Т.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.07.2019 року у справі №398/1356/17 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 26.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.11.2014 року у справі №924/728/14 СУДДЯ : Євсіков О.О. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.10.2015 року у справі №925/320/15 СУДДЯ : Кравчук Г.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.03.2018 року у справі №676/518/17 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.01.2019 року у справі №199/5284/15-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 11.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.12.2014 року у справі №17/5005/17318/2011 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.04.2016 року у справі №922/5560/15 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 16.05.2018 року у справі №554/13464/15-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 31.05.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 17.10.2018 року у справі №661/3699/16-ц СУДДЯ : Гудима Дмитро Анатолійович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 24.09.2018 року у справі №523/5890/15-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.04.2019 року у справі №158/856/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.06.2018 року у справі №522/538/17 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 20.08.2019 року у справі №640/4185/15-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 07.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.04.2019 року у справі №7274/9749/15-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.12.2018 року у справі №367/8571/15-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.08.2019 року у справі №572/4016/15-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 31.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.04.2018 року у справі №461/1024/15 СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 30.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.03.2016 року у справі №922/229/15 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.02.2018 року у справі №674/1666/14-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.10.2018 року у справі №464/4322/16 СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 06.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.07.2015 року у справі №910/25244/14 СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 22.06.2018 року у справі №211/3313/16 СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 10.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.01.2014 року у справі №906/402/13 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.05.2019 року у справі №645/2087/15-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.03.2018 року у справі №392/493/17 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.06.2019 року у справі №135/112/17 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.02.2018 року у справі №666/6274/15- СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.06.2019 року у справі №753/23179/17 СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.07.2019 року у справі №161/13012/16-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 12.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 07.10.2015 року у справі №3-741гс15 СУДДЯ : Ємець А.А. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.05.2018 року у справі №199/1848/15-ц СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 01.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.01.2014 року у справі №5016/3076/2012(1/124) СУДДЯ : Кочерова Н.О. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.03.2019 року у справі №304/1192/15-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 13.12.2018 року у справі №759/4781/16-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.08.2019 року у справі №379/944/14-ц СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 31.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.03.2018 року у справі №201/14573/16-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 29.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.09.2015 року у справі №916/272/15-г СУДДЯ : Данилова Т.Б. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.02.2014 року у справі №925/483/13 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.04.2015 року у справі №922/1702/14 СУДДЯ : Львов Б. Ю. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.04.2018 року у справі №500/2095/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.07.2018 року у справі №343/1819/15-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 03.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.04.2015 року у справі №909/1104/14 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.07.2018 року у справі №163/3008/17 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 08.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.09.2014 року у справі №921/108/14-г/18 СУДДЯ : Швець В.О. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 31.10.2018 року у справі №739/1483/16ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 08.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.10.2015 року у справі №910/17391/14 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.09.2015 року у справі №916/422/15-г СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.06.2014 року у справі №914/4280/13 СУДДЯ : Мележик Н.І. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.10.2015 року у справі №924/1626/14 СУДДЯ : Акулова Н.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.10.2015 року у справі №904/9763/14 СУДДЯ : Божок В.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.05.2019 року у справі №523/6883/16-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 23.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.09.2015 року у справі №904/905/15 СУДДЯ : Нєсвєтова Н.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.08.2019 року у справі №766/13207/16-ц СУДДЯ : Жданова Валентина Сергіївна ДАТА : 30.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 04.07.2018 року у справі №128/3182/15-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.02.2018 року у справі №752/12536/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 28.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.01.2014 року у справі №5002-8/1511-2012(5002-20/1511-2012) СУДДЯ : Іванова Л.Б. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 26.06.2019 року у справі №556/1514/16-ц СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 28.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 24.10.2019 року у справі №592/8320/15-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 08.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.07.2018 року у справі №360/453/17-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.02.2019 року у справі №357/2919/17 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 08.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.08.2014 року у справі №8/97/9/3/2/1/1/1/1 СУДДЯ : Васищак І.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.02.2018 року у справі №461/698/16-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.03.2019 року у справі №703/3912/16-ц СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.07.2018 року у справі №761/34627/16-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 03.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.02.2016 року у справі №910/18569/15 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.03.2018 року у справі №343/2372/15-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.09.2019 року у справі №643/7482/16-ц СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 02.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.09.2018 року у справі №521/430/14-ц СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.01.2018 року у справі №758/8167/16-к СУДДЯ : Наставний Вячеслав Володимирович ДАТА : 09.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.01.2014 року у справі №913/1495/13 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.04.2018 року у справі №621/1313/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.02.2018 року у справі №265/3839/17 СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 28.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.12.2015 року у справі №902/760/14 СУДДЯ : Гоголь Т.Г. ДАТА : 13.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 21.05.2015 року у справі №806/5868/13-а СУДДЯ : Мороз Л.Л. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.05.2018 року у справі №364/1080/16-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 03.06.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 12.03.2015 року у справі №522/12503/14а(2а/522/823/14) СУДДЯ : Маслій В.І. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.09.2018 року у справі №506/576/16-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.12.2018 року у справі №199/4799/16-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.03.2018 року у справі №296/9478/13-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 29.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.04.2016 року у справі №908/4057/14 СУДДЯ : Куровський С.В. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.03.2019 року у справі №752/20375/15-ц СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 08.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.06.2015 року у справі №902/637/14 СУДДЯ : Удовиченко О.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 08.04.2019 року у справі №338/12193/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 08.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.11.2015 року у справі №922/2645/14 СУДДЯ : Данилова Т.Б. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.02.2018 року у справі №554/17906/14-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 28.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.02.2016 року у справі №917/1500/15 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.03.2016 року у справі №5017/3760/2012 СУДДЯ : Гоголь Т.Г. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.01.2016 року у справі №912/3212/14 СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 13.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.09.2015 року у справі №925/2159/14 СУДДЯ : Прокопанич Г.К. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.09.2018 року у справі №638/7838/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.09.2019 року у справі №537/4051/16-ц СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 02.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.02.2018 року у справі №395/1360/15 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 27.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 04.11.2015 року у справі №917/365/15 СУДДЯ : Васищак І.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 06.11.2018 року у справі №144/485/16-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 09.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.10.2015 року у справі №908/1879/14 СУДДЯ : Кузьменко М.В. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 26.03.2019 року у справі №735/505/17 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.01.2019 року у справі №761/31140/15-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 11.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.02.2015 року у справі №14/5005/12330/2011 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 26.11.2018 року у справі №753/15642/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 10.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.12.2015 року у справі №920/515/15 СУДДЯ : Іванова Л.Б. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 13.08.2019 року у справі №484/2648/16-ц СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 31.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.05.2015 року у справі №911/2786/13 СУДДЯ : Кузьменко М.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.12.2019 року у справі №742/1968/16-ц СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.10.2018 року у справі №296/459/16-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.01.2019 року у справі №215/4710/15-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.03.2019 року у справі №754/752/14-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 11.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.06.2015 року у справі №925/2018/14 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 27.02.2017
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 16.11.2016 року у справі №761/6313/14-ц СУДДЯ : Романюк Я.М. ДАТА : 09.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.10.2018 року у справі №1519/9542/12 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 07.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.09.2015 року у справі №904/10297/14 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.03.2019 року у справі №570/2436/15-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.01.2019 року у справі №1519/2-690/11 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 08.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.10.2014 року у справі №910/1263/14 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 19.01.2016 року у справі №921/509/15-г/15 СУДДЯ : Кривда Д.С. ДАТА : 13.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.12.2014 року у справі №922/4343/13 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.09.2015 року у справі №910/10165/13 СУДДЯ : Шаргало В.І. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 22.06.2018 року у справі №757/17104/16-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №367/7817/16-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.07.2019 року у справі №308/1133/15-ц СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 30.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.07.2019 року у справі №205/3031/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 28.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.08.2014 року у справі №62/171-51/369-2012 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 04.07.2019 року у справі №154/2094/16 СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 08.11.2018 року у справі №524/9756/15-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 08.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 23.03.2016 року у справі №910/22036/15 СУДДЯ : Мачульський Г.М. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.01.2020 року у справі №499/1732/14-ц СУДДЯ : Краснощоков Євгеній Віталійович ДАТА : 08.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.11.2014 року у справі №922/2272/14 СУДДЯ : Божок В.С. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.09.2014 року у справі №904/1535/14 СУДДЯ : Сибіга О.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.06.2018 року у справі №442/55/11 СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 02.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.07.2014 року у справі №904/558/14 СУДДЯ : Нєсвєтова Н.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.04.2018 року у справі №505/998/15-ц СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.07.2019 року у справі №760/26152/13-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 27.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.06.2015 року у справі №925/1935/14 СУДДЯ : Шаргало В.І. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.06.2014 року у справі №908/3316/13 СУДДЯ : Глос О.І. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.04.2015 року у справі №920/917/14 СУДДЯ : Кравчук Г.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №335/1943/17 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 31.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.01.2016 року у справі №911/4397/14 СУДДЯ : Добролюбова Т.В. ДАТА : 13.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 05.04.2016 року у справі №927/132/15 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 02.03.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.07.2014 року у справі №918/1828/13 СУДДЯ : Стратієнко Л. В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.04.2015 року у справі №912/2705/14 СУДДЯ : Саранюк В.І. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.09.2018 року у справі №464/1937/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.09.2018 року у справі №200/13392/13-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.03.2018 року у справі №599/1539/17 СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 15.04.2018 року у справі №2-1474 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.01.2019 року у справі №0203/1515/2012 СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.02.2019 року у справі №161/9041/17 СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.04.2018 року у справі №638/9035/16-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 31.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.04.2014 року у справі №908/3289/13 СУДДЯ : Овечкін В.Е. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 27.09.2018 року у справі №754/14302/15-ц СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 06.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.03.2016 року у справі №911/4345/15 СУДДЯ : Ємельянов А.С. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.12.2018 року у справі №442/7076/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 10.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.04.2015 року у справі №904/9391/14 СУДДЯ : Добролюбова Т.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.01.2014 року у справі №922/1315/13 СУДДЯ : Кузьменко М.В. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 30.03.2016 року у справі №916/2958/14 СУДДЯ : Васищак І.М. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.03.2016 року у справі №910/14479/15 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.04.2019 року у справі №640/8205/17 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 22.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 05.02.2020 року у справі №813/1045/18 СУДДЯ : Прокопенко Олександр Борисович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 13.03.2018 року у справі №300/198/17 СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 26.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 15.01.2014 року у справі №28/5005/5627/2012 СУДДЯ : Данилова Т.Б. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.11.2014 року у справі №921/89/14-г/9 СУДДЯ : Жаботина Г. В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.08.2019 року у справі №130/2134/16-ц СУДДЯ : Жданова Валентина Сергіївна ДАТА : 02.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 29.04.2014 року у справі №922/3870/13 СУДДЯ : Чернов Є.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.10.2018 року у справі №752/14271/13-ц СУДДЯ : Пророк Віктор Васильович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.02.2018 року у справі №203/1487/16-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.05.2019 року у справі №405/2206/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 09.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.07.2015 року у справі №922/4906/13-г СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.11.2015 року у справі №908/1964/15-г СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.10.2014 року у справі №909/83/13-г СУДДЯ : Гоголь Т.Г. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 26.11.2015 року у справі №902/313/15 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 20.03.2019 року у справі №754/1108/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.04.2019 року у справі №127/3982/17 СУДДЯ : Пророк Віктор Васильович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.02.2018 року у справі №608/940/14-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.06.2019 року у справі №125/2039/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 22.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.11.2015 року у справі №922/2029/15 СУДДЯ : Самусенко С.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.01.2018 року у справі №463/5839/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 10.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.06.2015 року у справі №917/2196/14 СУДДЯ : Шаргало В.І. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.11.2014 року у справі №910/2058/14 СУДДЯ : Яценко О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.02.2018 року у справі №461/2094/15 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 13.03.2018 року у справі №902/803/17 СУДДЯ : Міщенко І.С. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.07.2018 року у справі №523/10447/16-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.06.2018 року у справі №466/5690/16-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.03.2018 року у справі №185/3759/16-ц СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 02.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 23.02.2016 року у справі №916/274/15-г СУДДЯ : Алєєва І.В. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.06.2018 року у справі №648/3170/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.02.2018 року у справі №757/45832/16-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 30.05.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 16.01.2019 року у справі №452/3296/16-ц СУДДЯ : Лященко Наталія Павлівна ДАТА : 11.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.03.2015 року у справі №916/3007/14 СУДДЯ : Коробенко Г.П. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 04.07.2019 року у справі №562/2018/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 25.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 31.01.2018 року у справі №644/10247/16-ц СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.07.2018 року у справі №308/8180/15-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.11.2018 року у справі №161/5506/17 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.03.2019 року у справі №208/3014/14-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.02.2018 року у справі №203/1019/16-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 27.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.11.2014 року у справі №922/1830/14 СУДДЯ : Волік І.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.04.2018 року у справі №234/8951/16-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 23.09.2018 року у справі №199/3877/15 СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 07.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 23.05.2018 року у справі №629/4628/16-ц СУДДЯ : Гудима Дмитро Анатолійович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.06.2018 року у справі №757/52904/16-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.06.2019 року у справі №756/15544/15-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 26.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 20.06.2018 року у справі №815/5027/15 СУДДЯ : Князєв Всеволод Сергійович ДАТА : 03.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.07.2015 року у справі №920/675/14 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.02.2018 року у справі №237/1925/14-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 28.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.01.2014 року у справі №910/8249/13 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.07.2014 року у справі №914/4607/13 СУДДЯ : Студенець В.І. ДАТА : 27.02.2017
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 11.03.2014 року у справі №3-3гс14 СУДДЯ : Барбара В.П. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.03.2015 року у справі №904/8006/14 СУДДЯ : Нєсвєтова Н.М. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 31.03.2015 року у справі №927/1503/14 СУДДЯ : Чернов Є.В. ДАТА : 27.02.2017
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 17.02.2016 року у справі №3-1160г15 СУДДЯ : Жайворонок Т.Є. ДАТА : 12.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.07.2015 року у справі №909/115/14 СУДДЯ : Волік І.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.02.2018 року у справі №487/5771/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 24.06.2019 року у справі №346/676/17 СУДДЯ : Лідовець Руслан Анатолійович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 06.11.2019 року у справі №686/9356/15-ц СУДДЯ : Шипович Владислав Володимирович ДАТА : 10.09.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.09.2014 року у справі №920/1669/13 СУДДЯ : Попікова О.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.02.2014 року у справі №910/16876/13 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 16.10.2018 року у справі №359/11706/15-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.08.2019 року у справі №640/9533/15ц СУДДЯ : Осіян Олексій Миколайович ДАТА : 27.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.06.2019 року у справі №607/1738/16-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 16.01.2019 року у справі №235/8444/15-ц, СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 11.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 15.05.2018 року у справі №373/1281/16-ц СУДДЯ : Лященко Наталія Павлівна ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.07.2019 року у справі №161/626/17 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 29.08.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 20.01.2015 року у справі №826/7729/14 СУДДЯ : Васильченко Н.В. ДАТА : 27.02.2017
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 02.12.2019 року у справі №920/715/17 СУДДЯ : Рогач Лариса Іванівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.05.2019 року у справі №752/2206/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.06.2018 року у справі №752/8875/15-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 24.07.2019 року у справі №461/7858/15-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 28.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.06.2018 року у справі №662/658/15-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.04.2019 року у справі №199/6667/15-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 09.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.05.2015 року у справі №916/3371/14 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.05.2014 року у справі №910/9206/13 СУДДЯ : Барицька Т.Л. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.06.2018 року у справі №761/33713/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.05.2018 року у справі №520/10872/14-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.06.2019 року у справі №641/12040/15-ц СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 26.08.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 21.12.2016 року у справі №675/28/15-ц СУДДЯ : Охрімчук Л.І. ДАТА : 03.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 17.11.2015 року у справі №922/2846/15 СУДДЯ : Палій В.В. ДАТА : 28.02.2017
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 06.04.2016 року у справі №6-352цс16 СУДДЯ : Романюк Я.М. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.10.2018 року у справі №675/240/17 СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 05.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.05.2018 року у справі №372/4650/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 04.07.2018 року у справі №684/518/16-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.04.2019 року у справі №761/24936/15-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 09.08.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 12.02.2014 року у справі №6-168цс13 СУДДЯ : Ярема А.Г. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 12.08.2015 року у справі №911/5215/14 СУДДЯ : Божок В.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.03.2018 року у справі №755/17466/16-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 03.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 11.03.2015 року у справі №910/18441/14 СУДДЯ : Кондратова І.Д. ДАТА : 28.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.04.2015 року у справі №910/25512/13 СУДДЯ : Грейц К.В. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 14.04.2015 року у справі №16/387 СУДДЯ : Цвігун В. Л. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.06.2018 року у справі №401/2142/16-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 31.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.11.2014 року у справі №916/1802/14 СУДДЯ : Бенедисюк І. М. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 10.07.2014 року у справі №922/3955/13 СУДДЯ : Швець В.О. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.08.2018 року у справі №469/1021/15-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного суд