Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 564. Обов'язки гаранта під час розгляду вимоги кредитора Стаття 564. Обов'язки гаранта під час розгляду вим...

Стаття 564. Обов'язки гаранта під час розгляду вимоги кредитора

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1850

  Переглядів

 • 1850

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Після одержання вимоги кредитора гарант повинен негайно повідомити про це боржника і передати йому копії вимоги разом з доданими до неї документами.

  2. Гарант повинен розглянути вимогу кредитора разом з доданими до неї документами в установлений у гарантії строк, а у разі його відсутності - в розумний строк і встановити відповідність вимоги та доданих до неї документів умовам гарантії.

  Попередня

  571/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст