Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 106. Злиття, приєднання, поділ та перетворення юридичної особи Стаття 106. Злиття, приєднання, поділ та перетворе...

Стаття 106. Злиття, приєднання, поділ та перетворення юридичної особи

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2574

  Переглядів

 • 2574

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Злиття, приєднання, поділ та перетворення юридичної особи здійснюються за рішенням його учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами, а у випадках, передбачених законом, - за рішенням суду або відповідних органів державної влади.

  2. Законом може бути передбачено одержання згоди відповідних органів державної влади на припинення юридичної особи шляхом злиття або приєднання.

  Попередня

  109/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст