Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 616. Правові наслідки порушення зобов'язання з вини кредитора Стаття 616. Правові наслідки порушення зобов'язанн...

Стаття 616. Правові наслідки порушення зобов'язання з вини кредитора

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2916

  Переглядів

 • 2916

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо порушення зобов'язання сталося з вини кредитора, суд відповідно зменшує розмір збитків та неустойки, які стягуються з боржника.

  2. Суд має право зменшити розмір збитків та неустойки, які стягуються з боржника, якщо кредитор умисно або з необережності сприяв збільшенню розміру збитків, завданих порушенням зобов'язання, або не вжив заходів щодо їх зменшення.

  Попередня

  636/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст