Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 786. Позовна давність, що застосовується до вимог, які випливають із договору найму Стаття 786. Позовна давність, що застосовується до...

Стаття 786. Позовна давність, що застосовується до вимог, які випливають із договору найму

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2597

  Переглядів

 • 2597

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. До вимог про відшкодування збитків у зв'язку з пошкодженням речі, яка була передана наймачеві, а також до вимог про відшкодування витрат на поліпшення речі застосовується позовна давність в один рік.

  {Частина перша статті 786 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1201-IX від 04.02.2021 }

  2. Перебіг позовної давності щодо вимог наймодавця починається з моменту повернення речі наймачем, а щодо вимог наймача - з моменту припинення договору найму.

  {Офіційне тлумачення положення статті 786 див. в Рішенні Конституційного Суду № 14-рп/2012 від 03.07.2012 }

  § 2. Прокат

  Попередня

  809/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст