Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 713. Договір контрактації сільськогосподарської продукції Стаття 713. Договір контрактації сільськогосподарс...

Стаття 713. Договір контрактації сільськогосподарської продукції

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4575

  Переглядів

 • 4575

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. За договором контрактації сільськогосподарської продукції виробник сільськогосподарської продукції зобов'язується виробити визначену договором сільськогосподарську продукцію і передати її у власність заготівельникові (контрактанту) або визначеному ним одержувачеві, а заготівельник зобов'язується прийняти цю продукцію та оплатити її за встановленими цінами відповідно до умов договору.

  2. До договору контрактації застосовуються загальні положення про купівлю-продаж та положення про договір поставки, якщо інше не встановлено договором або законом.

  3. Законом можуть бути передбачені особливості укладення та виконання договорів контрактації сільськогосподарської продукції.

  § 5. Постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу

  Попередня

  736/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст