Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 411. Відчуження права користування земельною ділянкою Стаття 411. Відчуження права користування земельно...

Стаття 411. Відчуження права користування земельною ділянкою

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1686

  Переглядів

 • 1686

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 411 в редакції Закону № 1423-IX від 28.04.2021 }

  1. Землекористувач має право на відчуження права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб, якщо інше не встановлено законом.

  2. У разі продажу права користування земельною ділянкою власник цієї земельної ділянки має переважне перед іншими особами право на його придбання, за ціною, що оголошена для продажу, та на інших рівних умовах.

  3. Особа, яка здійснює відчуження права користування земельною ділянкою, зобов’язана письмово повідомити власника земельної ділянки про продаж права користування нею. Якщо протягом одного місяця власник не надішле письмової згоди на купівлю, право користування земельною ділянкою може бути продане іншій особі.

  {Частина третя статті 411 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1423-IX від 28.04.2021 }

  4. У разі порушення права переважної купівлі настають наслідки, передбачені статтею 362 цього Кодексу.

  5. У разі продажу права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб іншій особі власник земельної ділянки має право на одержання відсотків від ціни продажу (вартості права), встановлених договором про надання права користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб. Розмір та порядок сплати відсотків є істотною умовою договору про надання права користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб.

  {Частина п'ята статті 411 в редакції Закону № 1423-IX від 28.04.2021 }

  6. У разі відчуження права користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб іншій особі до неї переходять усі права та обов’язки землекористувача з дня державної реєстрації переходу права користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб.

  {Статтю 411 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 1423-IX від 28.04.2021 }

  Попередня

  418/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст