Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1102. Загальні положення про розрахунки із застосуванням розрахункових чеків Стаття 1102. Загальні положення про розрахунки із ...

Стаття 1102. Загальні положення про розрахунки із застосуванням розрахункових чеків

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1715

  Переглядів

 • 1715

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Розрахунковим чеком (чеком) є документ, що містить нічим не обумовлене письмове розпорядження власника рахунку (чекодавця) банку переказати вказану у чеку грошову суму одержувачеві (чекодержателю).

  2. Платником за чеком може бути лише банк, в якому чекодавець має грошові кошти на рахунку, якими він може розпоряджатися.

  3. Відкликання чека до спливу строку для його подання не допускається.

  4. Видача чека не погашає грошового зобов'язання, на виконання якого він виданий.

  5. Порядок та умови використання чеків встановлюються цим Кодексом, законом та банківськими правилами.

  6. Чек має містити всі реквізити, передбачені банківськими правилами. Чек, в якому відсутній будь-який із реквізитів або до якого внесені виправлення, є недійсним.

  7. Форма чека та порядок його заповнення встановлюються законом і банківськими правилами.

  Попередня

  1133/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст