Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 141. Товариство з додатковою відповідальністю Стаття 141. Товариство з додатковою відповідальніс...

Стаття 141. Товариство з додатковою відповідальністю

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 554

  Переглядів

 • 554

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Товариством з додатковою відповідальністю є засноване однією або кількома особами товариство, статутний капітал якого поділено на частки, учасники якого солідарно несуть додаткову (субсидіарну) відповідальність за зобов’язаннями товариства своїм майном пропорційно до вартості внесеного вкладу.

  2. Особливості діяльності товариств з додатковою відповідальністю встановлюються Законом України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю".

  {До Кодексу включено статтю 141 згідно із Законом № 2465-IX від 27.07.2022 }

  Попередня

  146/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст