Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 816. Наймач та особи, які постійно проживають разом з ним Стаття 816. Наймач та особи, які постійно проживаю...

Стаття 816. Наймач та особи, які постійно проживають разом з ним

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2867

  Переглядів

 • 2867

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У договорі найму житла мають бути вказані особи, які проживатимуть разом із наймачем. Ці особи набувають рівних з наймачем прав та обов'язків щодо володіння та користування житлом.

  {Частина перша статті 816 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1201-IX від 04.02.2021 }

  2. Наймач несе відповідальність перед наймодавцем за порушення умов договору особами, які проживають разом з ним.

  3. Якщо наймачами житла є кілька осіб, їхні обов'язки за договором найму житла є солідарними.

  4. Порядок володіння та користування житлом наймачем та особами, які постійно проживають разом з ним, визначається за домовленістю між ними, а у разі спору - встановлюється за рішенням суду.

  {Частина четверта статті 816 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1201-IX від 04.02.2021 }

  Попередня

  841/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст