Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1039. Передання в управління майна, що є предметом договору застави Стаття 1039. Передання в управління майна, що є пр...

Стаття 1039. Передання в управління майна, що є предметом договору застави

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1789

  Переглядів

 • 1789

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Майно, що є предметом договору застави, може бути передане в управління.

  2. Установник управління зобов'язаний попередити управителя про те, що майно, яке передається в управління, є предметом договору застави.

  Якщо установник управління не попередив управителя і сам управитель не знав і не міг знати про те, що майно, яке передане в управління, є предметом договору застави, управитель має право вимагати розірвання договору та виплати належної йому за договором плати відповідно до строку управління цим майном.

  Попередня

  1064/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст