Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 569. Право гаранта на зворотну вимогу до боржника Стаття 569. Право гаранта на зворотну вимогу до бо...

Стаття 569. Право гаранта на зворотну вимогу до боржника

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1576

  Переглядів

 • 1576

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Гарант має право на зворотну вимогу (регрес) до боржника в межах суми, сплаченої ним за гарантією кредиторові, якщо інше не встановлено договором між гарантом і боржником.

  2. Гарант не має права на зворотну вимогу (регрес) до боржника у разі, якщо сума, сплачена гарантом кредиторові, не відповідає умовам гарантії, якщо інше не встановлено договором між гарантом і боржником.

  § 5. Завдаток

  Попередня

  576/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст