Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 375. Право власника на забудову земельної ділянки Стаття 375. Право власника на забудову земельної д...

Стаття 375. Право власника на забудову земельної ділянки

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2748

  Переглядів

 • 2748

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Власник земельної ділянки має право зводити на ній будівлі та споруди, створювати закриті водойми, здійснювати перебудову, а також дозволяти будівництво на своїй ділянці іншим особам.

  2. Власник земельної ділянки набуває право власності на зведені ним будівлі, споруди та інше нерухоме майно.

  3. Право власника на забудову здійснюється ним за умови додержання архітектурних, будівельних, санітарних, екологічних та інших норм і правил, а також за умови використання земельної ділянки за її цільовим призначенням.

  4. Правові наслідки самочинної забудови, здійсненої власником на його земельній ділянці, встановлюються статтею 376 цього Кодексу.

  Попередня

  382/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст