Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 887. Договір підряду на проведення проектних та пошукових робіт Стаття 887. Договір підряду на проведення проектни...

Стаття 887. Договір підряду на проведення проектних та пошукових робіт

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2119

  Переглядів

 • 2119

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. За договором підряду на проведення проектних та пошукових робіт підрядник зобов'язується розробити за завданням замовника проектну або іншу технічну документацію та (або) виконати пошукові роботи, а замовник зобов'язується прийняти та оплатити їх.

  2. До договору підряду на проведення проектних і пошукових робіт застосовуються положення цього Кодексу, якщо інше не встановлено законом.

  Попередня

  912/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст