Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1291. Право виконавця заповіту на плату за виконання своїх повноважень Стаття 1291. Право виконавця заповіту на плату за ...

Стаття 1291. Право виконавця заповіту на плату за виконання своїх повноважень

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1142

  Переглядів

 • 1142

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Заповідач має право визначити у заповіті те майно (в натурі або у грошах), яке виконавець заповіту має право одержати зі складу спадщини як плату за виконання своїх повноважень.

  2. Якщо розмір плати не визначений заповідачем, він може бути визначений за домовленістю виконавця заповіту та спадкоємців, а в разі спору - судом.

  3. Виконавець заповіту має право вимагати від спадкоємців відшкодування тих витрат, які були ним зроблені для охорони спадщини, управління нею та виконання заповіту.

  Попередня

  1324/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст