Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1123. Відповідальність правоволодільця за вимогами, що пред'являються до користувача Стаття 1123. Відповідальність правоволодільця за в...

Стаття 1123. Відповідальність правоволодільця за вимогами, що пред'являються до користувача

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1661

  Переглядів

 • 1661

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Правоволоділець несе субсидіарну відповідальність за вимогами, що пред'являються до користувача у зв'язку з невідповідністю якості товарів (робіт, послуг), проданих (виконаних, наданих) користувачем.

  За вимогами, що пред'являються до користувача як виробника продукції (товарів) правоволодільця, правоволоділець відповідає солідарно з користувачем.

  Попередня

  1154/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст