Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 509. Поняття зобов'язання та підстави його виникнення Стаття 509. Поняття зобов'язання та підстави його ...

Стаття 509. Поняття зобов'язання та підстави його виникнення

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 14016

  Переглядів

 • 14016

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов’язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.

  {Частина перша статті 509 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1984-VIII від 23.03.2017 }

  2. Зобов'язання виникають з підстав, встановлених статтею 11 цього Кодексу.

  3. Зобов'язання має грунтуватися на засадах добросовісності, розумності та справедливості.

  Попередня

  516/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст