Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 597-3. Виникнення довірчої власності

Стаття 597-3. Виникнення довірчої власності

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1061

  Переглядів

 • 1061

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Довірча власність виникає на підставі договору, укладеного у письмовій формі.

  2. Довірчим засновником може бути боржник за основним зобов’язанням та/або інша особа, яка передає своє майно у довірчу власність з метою забезпечення виконання зобов’язань боржника.

  3. Довірчим власником є кредитор за основним зобов’язанням.

  4. Договір про встановлення довірчої власності на нерухоме майно, неподільний об’єкт незавершеного будівництва, майбутній об’єкт нерухомості укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню.

  {Частина четверта статті 597 - 3 в редакції Закону № 2518-IX від 15.08.2022 }

  5. Довірча власність на нерухоме майно, неподільний об’єкт незавершеного будівництва, майбутній об’єкт нерухомості виникає з моменту її реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

  {Частина п'ята статті 597 - 3 в редакції Закону № 2518-IX від 15.08.2022 }

  6. Довірча власність на рухоме майно виникає з моменту укладення договору про встановлення довірчої власності, якщо таким договором не встановлено інше.

  Попередня

  607/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст