Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 155. Статутний капітал акціонерного товариства Стаття 155. Статутний капітал акціонерного товарис...

Стаття 155. Статутний капітал акціонерного товариства

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 448

  Переглядів

 • 448

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Статутний капітал акціонерного товариства формується за рахунок коштів та іншого майна, що вносяться як оплата акцій у процесі їх емісії.

  Мінімальний розмір статутного капіталу акціонерного товариства встановлюється законом.

  2. У процесі заснування акціонерного товариства його акції підлягають розміщенню виключно серед його засновників. Публічна пропозиція акцій акціонерного товариства може здійснюватися після отримання свідоцтва про реєстрацію першого випуску акцій.

  {До Кодексу включено статтю 155 згідно із Законом № 2465-IX від 27.07.2022 }

  Попередня

  161/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст