Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 191. Підприємство як єдиний майновий комплекс Стаття 191. Підприємство як єдиний майновий компле...

Стаття 191. Підприємство як єдиний майновий комплекс

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4136

  Переглядів

 • 4136

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Підприємство є єдиним майновим комплексом, що використовується для здійснення підприємницької діяльності.

  2. До складу підприємства як єдиного майнового комплексу входять усі види майна, призначені для його діяльності, включаючи земельні ділянки, будівлі, споруди, устаткування, інвентар, сировину, продукцію, права вимоги, борги, а також право на торговельну марку або інше позначення та інші права, якщо інше не встановлено договором або законом.

  {Частину третю статті 191 виключено на підставі Кодексу № 2597-VIII від 18.10.2018 }

  4. Підприємство або його частина можуть бути об'єктом купівлі-продажу, застави, оренди та інших правочинів.

  Попередня

  198/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст