Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 507. Охорона комерційної таємниці органами державної влади Стаття 507. Охорона комерційної таємниці органами ...

Стаття 507. Охорона комерційної таємниці органами державної влади

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1800

  Переглядів

 • 1800

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Органи державної влади зобов'язані охороняти від недобросовісного комерційного використання інформацію, яка є комерційною таємницею та створення якої потребує значних зусиль і яка надана їм з метою отримання встановленого законом дозволу на діяльність, пов'язану з фармацевтичними, сільськогосподарськими, хімічними продуктами, що містять нові хімічні сполуки. Ця інформація охороняється органами державної влади також від розголошення, крім випадків, коли розголошення необхідне для забезпечення захисту населення або не вжито заходів щодо її охорони від недобросовісного комерційного використання.

  2. Органи державної влади зобов'язані охороняти комерційну таємницю також в інших випадках, передбачених законом.

  Попередня

  514/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст