Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1076-5. Винагорода банку за договором рахунка умовного зберігання (ескроу) Стаття 1076-5. Винагорода банку за договором рахун...

Стаття 1076-5. Винагорода банку за договором рахунка умовного зберігання (ескроу)

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 925

  Переглядів

 • 925

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Договором рахунка умовного зберігання (ескроу) може передбачатися винагорода банку за послуги, пов’язані з обслуговуванням рахунка та здійсненням операцій за ним.

  2. Винагорода банку не утримується з грошових коштів, що знаходяться на рахунку умовного зберігання (ескроу), якщо інше не передбачено договором рахунка умовного зберігання (ескроу).

  Попередня

  1109/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст