Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 645. Відповідь про прийняття пропозиції, яка одержана із запізненням Стаття 645. Відповідь про прийняття пропозиції, як...

Стаття 645. Відповідь про прийняття пропозиції, яка одержана із запізненням

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3125

  Переглядів

 • 3125

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо відповідь про прийняття пропозиції укласти договір одержано із запізненням, особа, яка зробила пропозицію, звільняється від відповідних зобов'язань.

  2. Якщо відповідь про прийняття пропозиції укласти договір було відправлено своєчасно, але одержано із запізненням, особа, яка зробила пропозицію укласти договір, звільняється від відповідних зобов'язань, якщо вона негайно повідомила особу, якій було направлено пропозицію, про одержання відповіді із запізненням.

  Відповідь, одержана із запізненням, є новою пропозицією.

  3. За згодою особи, яка зробила пропозицію, договір може вважатись укладеним незалежно від того, що відповідь про прийняття пропозиції укласти договір було відправлено та (або) одержано із запізненням.

  Попередня

  665/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст