Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 496. Строк чинності майнових прав інтелектуальної власності на торговельну марку Стаття 496. Строк чинності майнових прав інтелекту...

Стаття 496. Строк чинності майнових прав інтелектуальної власності на торговельну марку

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2630

  Переглядів

 • 2630

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Майнові права інтелектуальної власності на торговельну марку є чинними протягом десяти років з дати подання заявки на торговельну марку в установленому законом порядку, якщо інше не встановлено законом. Зазначений строк може бути продовженим щоразу на десять років у порядку, встановленому законом.

  {Стаття 496 із змінами, внесеними згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

  Попередня

  503/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст