Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 250. Відмова представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю Стаття 250. Відмова представника від вчинення дій,...

Стаття 250. Відмова представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2591

  Переглядів

 • 2591

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Представник має право відмовитися від вчинення дій, які були визначені довіреністю.

  2. Представник зобов'язаний негайно повідомити особу, яку він представляє, про відмову від вчинення дій, які були визначені довіреністю.

  3. Представник не може відмовитися від вчинення дій, які були визначені довіреністю, якщо ці дії були невідкладними або такими, що спрямовані на запобігання завданню збитків особі, яку він представляє, чи іншим особам.

  4. Представник відповідає перед особою, яка видала довіреність, за завдані їй збитки у разі недодержання ним вимог, встановлених частинами другою та третьою цієї статті.

  Представник також несе відповідальність перед особою, яка видала довіреність, за заподіяні їй збитки у разі недодержання ним вимог статті 48 Закону України "Про акціонерні товариства".

  {Частину четверту статті 250 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 2465-IX від 27.07.2022 }

  Розділ V
  СТРОКИ ТА ТЕРМІНИ. ПОЗОВНА ДАВНІСТЬ

  Попередня

  257/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст