Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 162. Аудиторська перевірка фінансової звітності акціонерного товариства Стаття 162. Аудиторська перевірка фінансової звітн...

Стаття 162. Аудиторська перевірка фінансової звітності акціонерного товариства

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1641

  Переглядів

 • 1641

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Акціонерне товариство у встановлених законом випадках для перевірки та підтвердження правильності річної фінансової звітності щороку залучає незалежного аудитора.

  2. Аудиторська перевірка фінансової звітності акціонерного товариства має бути проведена у будь-який час на вимогу акціонерів, які сукупно володіють не менш як 5 відсотками акцій.

  Порядок проведення аудиторської перевірки фінансової звітності акціонерного товариства встановлюється законом.

  {Стаття 162 в редакції Закону № 2465-IX від 27.07.2022 }

  § 2. Виробничий кооператив

  Попередня

  168/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст