Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1052. Забезпечення виконання зобов'язання позичальником Стаття 1052. Забезпечення виконання зобов'язання п...

Стаття 1052. Забезпечення виконання зобов'язання позичальником

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2516

  Переглядів

 • 2516

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі невиконання позичальником обов'язків, встановлених договором позики, щодо забезпечення повернення позики, а також у разі втрати забезпечення виконання зобов'язання або погіршення його умов за обставин, за які позикодавець не несе відповідальності, позикодавець має право вимагати від позичальника дострокового повернення позики та сплати процентів, належних йому відповідно до статті 1048 цього Кодексу, якщо інше не встановлено договором.

  Попередня

  1077/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст