Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 900. Відповідальність виконавця за порушення договору Стаття 900. Відповідальність виконавця за порушенн...

Стаття 900. Відповідальність виконавця за порушення договору

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1321

  Переглядів

 • 1321

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Виконавець відповідає перед замовником за порушення договору на виконання науково-дослідних або дослідно-конструкторських та технологічних робіт, якщо не доведе, що порушення договору сталося не з його вини.

  2. Виконавець зобов'язаний відшкодувати замовнику реальні збитки у межах ціни робіт, в яких виявлено недоліки, якщо договором встановлено, що вони підлягають відшкодуванню в межах загальної ціни робіт за договором.

  Упущена вигода підлягає відшкодуванню у випадках, встановлених законом.

  Попередня

  925/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст