Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1005. Особисте виконання договору доручення Стаття 1005. Особисте виконання договору доручення...

Стаття 1005. Особисте виконання договору доручення

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1878

  Переглядів

 • 1878

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Повірений повинен виконати дане йому доручення особисто.

  Повірений має право передати виконання доручення іншій особі (замісникові), якщо це передбачено договором або якщо повірений був вимушений до цього обставинами, з метою охорони інтересів довірителя. Повірений, який передав виконання доручення замісникові, повинен негайно повідомити про це довірителя. У цьому разі повірений відповідає лише за вибір замісника.

  2. Довіритель має право у будь-який час відхилити замісника, якого обрав повірений.

  3. Якщо замісник повіреного був указаний у договорі доручення, повірений не відповідає за вибір замісника та за вчинені ним дії.

  4. Якщо договором доручення не передбачена можливість вчинення дій замісником повіреного або така можливість передбачена, але замісник у договорі не вказаний, повірений відповідає за вибір замісника.

  Попередня

  1030/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст