Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 305. Право на ознайомлення з особистими паперами, які передані до фонду бібліотек або архівів Стаття 305. Право на ознайомлення з особистими пап...

Стаття 305. Право на ознайомлення з особистими паперами, які передані до фонду бібліотек або архівів

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

1. Фізична особа має право вільно ознайомлюватися і використовувати, зокрема шляхом опублікування, будь-які особисті папери, передані до фонду бібліотек або архівів, з додержанням прав фізичних осіб, визначених частинами третьою та четвертою статті 303 цього Кодексу, якщо інше не встановлено договором, на підставі якого були передані особисті папери.

Попередня

307/1341

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст