Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1225. Спадкування права на земельну ділянку Стаття 1225. Спадкування права на земельну ділянку...

Стаття 1225. Спадкування права на земельну ділянку

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2699

  Переглядів

 • 2699

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Право власності на земельну ділянку переходить до спадкоємців на загальних підставах, із збереженням її цільового призначення.

  2. До спадкоємців житлового будинку, інших будівель та споруд, об’єкта незавершеного будівництва, щодо якого зареєстровано право власності/спеціальне майнове право, переходить право власності або право користування земельною ділянкою, на якій вони розміщені.

  {Частина друга статті 1225 в редакції Закону № 2518-IX від 15.08.2022 }

  3. До спадкоємців житлового будинку, інших будівель та споруд, об’єкта незавершеного будівництва, щодо якого зареєстровано право власності/спеціальне майнове право, переходить право власності або право користування земельною ділянкою, яка необхідна для їх обслуговування, якщо інший її розмір не визначений заповітом.

  {Частина третя статті 1225 в редакції Закону № 2518-IX від 15.08.2022 }

  Попередня

  1257/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст