Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1206. Відшкодування витрат на лікування особи, яка потерпіла від кримінального правопорушення Стаття 1206. Відшкодування витрат на лікування осо...

Стаття 1206. Відшкодування витрат на лікування особи, яка потерпіла від кримінального правопорушення

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2925

  Переглядів

 • 2925

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 1206 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

  1. Особа, яка вчинила кримінальне правопорушення, зобов'язана відшкодувати витрати закладові охорони здоров'я на лікування потерпілого від цього кримінального правопорушення, крім випадку завдання шкоди при перевищенні меж необхідної оборони або у стані сильного душевного хвилювання, що виникло раптово внаслідок насильства або тяжкої образи з боку потерпілого.

  {Частина перша статті 1206 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

  2. Якщо кримінальне правопорушення вчинено малолітньою або неповнолітньою особою, витрати на лікування потерпілого відшкодовуються особами, визначеними статтями 1178 і 1179 цього Кодексу.

  {Частина друга статті 1206 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

  3. Якщо лікування проводилося закладом охорони здоров’я, що є у державній власності, у власності Автономної Республіки Крим або територіальної громади, спільній власності територіальних громад, кошти на відшкодування витрат на лікування зараховуються до відповідного бюджету, за рахунок якого таке лікування фінансувалося. Якщо лікування проводилося закладом охорони здоров’я, який за відповідні надані медичні послуги отримує кошти згідно з договором про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, такі кошти зараховуються до Державного бюджету України.

  {Частина третя статті 1206 в редакції Закону № 2347-IX від 01.07.2022 }

  Попередня

  1237/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст