Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 805. Особливості найму транспортного засобу з екіпажем, який його обслуговує Стаття 805. Особливості найму транспортного засобу...

Стаття 805. Особливості найму транспортного засобу з екіпажем, який його обслуговує

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2376

  Переглядів

 • 2376

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Управління та технічна експлуатація транспортного засобу, переданого у найм з екіпажем, провадяться його екіпажем. Екіпаж не припиняє трудових відносин з наймодавцем. Витрати на утримання екіпажу несе наймодавець.

  2. Екіпаж транспортного засобу зобов'язаний відмовитися від виконання розпоряджень наймача, якщо вони суперечать умовам договору найму, умовам використання транспортного засобу, а також якщо вони можуть бути небезпечними для екіпажу, транспортного засобу, прав інших осіб.

  3. Законом можуть встановлюватися також інші особливості договору найму транспортного засобу з екіпажем.

  § 6. Лізинг

  Попередня

  828/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст