Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 892. Договір на виконання науково-дослідних або дослідно-конструкторських та технологічних робіт Стаття 892. Договір на виконання науково-дослідних...

Стаття 892. Договір на виконання науково-дослідних або дослідно-конструкторських та технологічних робіт

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2148

  Переглядів

 • 2148

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. За договором на виконання науково-дослідних або дослідно-конструкторських та технологічних робіт підрядник (виконавець) зобов'язується провести за завданням замовника наукові дослідження, розробити зразок нового виробу та конструкторську документацію на нього, нову технологію тощо, а замовник зобов'язується прийняти виконану роботу та оплатити її.

  Договір може охоплювати весь цикл проведення наукових досліджень, розроблення та виготовлення зразків або його окремі етапи.

  Попередня

  917/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст