Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 345. Набуття права власності у разі приватизації державного майна та майна, що є в комунальній власності Стаття 345. Набуття права власності у разі привати...

Стаття 345. Набуття права власності у разі приватизації державного майна та майна, що є в комунальній власності

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3052

  Переглядів

 • 3052

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Фізична або юридична особа може набути право власності у разі приватизації державного майна та майна, що є в комунальній власності.

  У результаті придбання єдиного майнового комплексу державного (комунального) підприємства у процесі приватизації до покупця переходять всі його права та обов’язки.

  {Частину першу статті 345 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 2269-VIII від 18.01.2018 }

  2. Приватизація здійснюється у порядку, встановленому законом.

  Попередня

  352/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст