Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 72. Управління майном особи, над якою встановлено опіку Стаття 72. Управління майном особи, над якою встан...

Стаття 72. Управління майном особи, над якою встановлено опіку

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2386

  Переглядів

 • 2386

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Опікун зобов'язаний дбати про збереження та використання майна підопічного в його інтересах.

  2. Якщо малолітня особа може самостійно визначити свої потреби та інтереси, опікун, здійснюючи управління її майном, повинен враховувати її бажання.

  3. Опікун самостійно здійснює витрати, необхідні для задоволення потреб підопічного, за рахунок пенсії, аліментів, відшкодування шкоди у зв'язку з втратою годувальника, допомоги на підопічну дитину та інших соціальних виплат, призначених на підопічну дитину відповідно до законів України, доходів від майна підопічного тощо.

  {Частина третя статті 72 в редакції Закону № 1390-VI від 21.05.2009 }

  4. Якщо підопічний є власником нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, опікун може з дозволу органу опіки та піклування управляти цим майном або передати його за договором в управління іншій особі.

  Попередня

  74/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст