Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 475. Строк чинності майнових прав інтелектуальної власності на компонування напівпровідникового виробу Стаття 475. Строк чинності майнових прав інтелекту...

Стаття 475. Строк чинності майнових прав інтелектуальної власності на компонування напівпровідникового виробу

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1358

  Переглядів

 • 1358

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Майнові права інтелектуальної власності на компонування напівпровідникового виробу є чинними з дати, наступної за датою їх державної реєстрації за умови підтримання чинності цих прав відповідно до закону.

  2. Строк чинності виключних майнових прав інтелектуальної власності на компонування напівпровідникового виробу спливає через десять років, що відліковуються від найбільш ранньої з таких дат:

  закінчення календарного року, в якому компонування було вперше використане на комерційній основі будь-де у світі;

  закінчення календарного року, в якому була подана належним чином оформлена заявка на державну реєстрацію.

  {Частина друга статті 475 в редакції Закону № 111-IX від 19.09.2019 }

  Попередня

  482/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст