Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 621. Виконання зобов'язання за рахунок боржника Стаття 621. Виконання зобов'язання за рахунок борж...

Стаття 621. Виконання зобов'язання за рахунок боржника

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1996

  Переглядів

 • 1996

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі невиконання боржником для кредитора певної роботи чи ненадання йому послуги кредитор має право виконати цю роботу власними силами або доручити її виконання чи надання послуги третій особі і вимагати від боржника відшкодування збитків, якщо інше не встановлено договором, актами цивільного законодавства або не випливає із суті зобов'язання.

  Попередня

  641/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст