Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 565. Право гаранта на відмову в задоволенні вимоги кредитора Стаття 565. Право гаранта на відмову в задоволенні...

Стаття 565. Право гаранта на відмову в задоволенні вимоги кредитора

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1825

  Переглядів

 • 1825

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Гарант має право відмовитися від задоволення вимоги кредитора, якщо вимога або додані до неї документи не відповідають умовам гарантії або якщо вони подані гарантові після закінчення строку дії гарантії.

  2. Гарант повинен негайно повідомити кредитора про відмову від задоволення його вимоги.

  3. Якщо гарант після пред'явлення до нього вимоги кредитора дізнався про недійсність основного зобов'язання або про його припинення, він повинен негайно повідомити про це кредитора і боржника.

  Повторна вимога кредитора, одержана гарантом після такого повідомлення, підлягає задоволенню.

  Попередня

  572/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст