Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 494. Засвідчення набуття права інтелектуальної власності на торговельну марку Стаття 494. Засвідчення набуття права інтелектуаль...

Стаття 494. Засвідчення набуття права інтелектуальної власності на торговельну марку

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1561

  Переглядів

 • 1561

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Набуття права інтелектуальної власності на торговельну марку засвідчується свідоцтвом. Умови та порядок видачі свідоцтва встановлюються законом.

  2. Обсяг правової охорони торговельної марки визначається наведеними у свідоцтві її зображенням та переліком товарів і послуг, якщо інше не встановлено законом.

  3. Набуття права інтелектуальної власності на торговельну марку, яка має міжнародну реєстрацію або визнана в установленому законом порядку добре відомою, не вимагає засвідчення свідоцтвом.

  Попередня

  501/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст