Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1236. Право заповідача на визначення обсягу спадщини, що має спадкуватися за заповітом Стаття 1236. Право заповідача на визначення обсягу...

Стаття 1236. Право заповідача на визначення обсягу спадщини, що має спадкуватися за заповітом

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2023

  Переглядів

 • 2023

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Заповідач має право охопити заповітом права та обов'язки, які йому належать на момент складення заповіту, а також ті права та обов'язки, які можуть йому належати у майбутньому.

  2. Заповідач має право скласти заповіт щодо усієї спадщини або її частини.

  3. Якщо заповідач розподілив між спадкоємцями у заповіті лише свої права, до спадкоємців, яких він призначив, переходить та частина його обов'язків, що є пропорційною до одержаних ними прав.

  4. Чинність заповіту щодо складу спадщини встановлюється на момент відкриття спадщини.

  Попередня

  1269/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст