Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 917. Надання транспортних засобів і пред'явлення вантажу до перевезення Стаття 917. Надання транспортних засобів і пред'яв...

Стаття 917. Надання транспортних засобів і пред'явлення вантажу до перевезення

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1767

  Переглядів

 • 1767

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Перевізник зобов'язаний надати транспортні засоби під завантаження у строк, встановлений договором.

  Відправник вантажу має право відмовитися від наданого транспортного засобу, якщо він є непридатним для перевезення цього вантажу.

  2. Відправник повинен пред'явити у встановлений строк вантаж, який підлягає перевезенню, в належній тарі та (або) упаковці; вантаж має бути також замаркований відповідно до встановлених вимог.

  3. Перевізник має право відмовитися від прийняття вантажу, що поданий у тарі та (або) упаковці, які не відповідають встановленим вимогам, а також у разі відсутності або неналежного маркування вантажу.

  Попередня

  942/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст