Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 970. Договір про надання індивідуального банківського сейфа, що охороняється банком Стаття 970. Договір про надання індивідуального ба...

Стаття 970. Договір про надання індивідуального банківського сейфа, що охороняється банком

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1503

  Переглядів

 • 1503

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Банк може передати поклажодавцеві індивідуальний банківський сейф (його частину або спеціальне приміщення) для зберігання у ньому цінностей та роботи з ними.

  2. Банк видає поклажодавцеві ключ від сейфа, картку, що ідентифікує поклажодавця, інший знак або документ, що посвідчує право його пред'явника на доступ до сейфа та одержання з нього цінностей.

  3. Банк приймає від поклажодавця цінності, контролює їх поміщення у сейф та одержання їх із сейфа.

  Попередня

  995/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст