Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 695. Особливості оплати товару з розстроченням платежу Стаття 695. Особливості оплати товару з розстрочен...

Стаття 695. Особливості оплати товару з розстроченням платежу

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3786

  Переглядів

 • 3786

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Договором про продаж товару в кредит може бути передбачено оплату товару з розстроченням платежу.

  Істотними умовами договору про продаж товару в кредит з умовою про розстрочення платежу є ціна товару, порядок, строки і розміри платежів.

  2. Якщо покупець не здійснив у встановлений договором строк чергового платежу за проданий з розстроченням платежу і переданий йому товар, продавець має право відмовитися від договору і вимагати повернення проданого товару.

  3. До договору про продаж товару в кредит з умовою про розстрочення платежу застосовуються положення частин третьої, п'ятої та шостої статті 694 цього Кодексу.

  Попередня

  718/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст