Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 904. Відшкодування виконавцеві фактичних витрат за договором про безоплатне надання послуг Стаття 904. Відшкодування виконавцеві фактичних ви...

Стаття 904. Відшкодування виконавцеві фактичних витрат за договором про безоплатне надання послуг

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2404

  Переглядів

 • 2404

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. За договором про безоплатне надання послуг замовник зобов'язаний відшкодувати виконавцеві усі фактичні витрати, необхідні для виконання договору.

  2. Положення частини першої цієї статті застосовуються також у випадках, коли неможливість виконати договір про безоплатне надання послуг виникла з вини замовника або внаслідок непереборної сили.

  Попередня

  929/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст