Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 885. Усунення недоліків за рахунок замовника Стаття 885. Усунення недоліків за рахунок замовник...

Стаття 885. Усунення недоліків за рахунок замовника

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1701

  Переглядів

 • 1701

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Договором будівельного підряду може бути передбачений обов'язок підрядника усувати на вимогу замовника та за його рахунок недоліки, за які підрядник не відповідає.

  Підрядник має право відмовитися від виконання цього обов'язку, якщо усунення недоліків не пов'язане безпосередньо з предметом договору або не може бути здійснене підрядником з незалежних від нього причин.

  Попередня

  910/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст