Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 231. Правові наслідки правочину, який вчинено під впливом насильства Стаття 231. Правові наслідки правочину, який вчине...

Стаття 231. Правові наслідки правочину, який вчинено під впливом насильства

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4570

  Переглядів

 • 4570

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Правочин, вчинений особою проти її справжньої волі внаслідок застосування до неї фізичного чи психічного тиску з боку другої сторони або з боку іншої особи, визнається судом недійсним.

  2. Винна сторона (інша особа), яка застосувала фізичний або психічний тиск до другої сторони, зобов'язана відшкодувати їй збитки у подвійному розмірі та моральну шкоду, що завдані у зв'язку з вчиненням цього правочину.

  Попередня

  238/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст