Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 604. Припинення зобов'язання за домовленістю сторін Стаття 604. Припинення зобов'язання за домовленіст...

Стаття 604. Припинення зобов'язання за домовленістю сторін

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4561

  Переглядів

 • 4561

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Зобов'язання припиняється за домовленістю сторін.

  2. Зобов'язання припиняється за домовленістю сторін про заміну первісного зобов'язання новим зобов'язанням між тими ж сторонами (новація).

  У випадках, передбачених законом або договором, новація може здійснюватися щодо декількох первісних зобов’язань.

  {Частину другу статті 604 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 738-IX від 19.06.2020 }

  3. Новація не допускається щодо зобов'язань про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю, про сплату аліментів та в інших випадках, встановлених законом.

  4. Новація припиняє додаткові зобов'язання, пов'язані з первісним зобов'язанням, якщо інше не встановлено договором, крім випадків, коли первісне зобов’язання змінене планом санації або реструктуризації згідно з Кодексом України з процедур банкрутства і заставодержатель проголосував проти такого плану.

  {Частина четверта статті 604 із змінами, внесеними згідно з Кодексом № 2597-VIII від 18.10.2018 }

  Попередня

  624/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст