Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 963. Права володільця складського та заставного свідоцтва Стаття 963. Права володільця складського та застав...

Стаття 963. Права володільця складського та заставного свідоцтва

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1133

  Переглядів

 • 1133

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Володілець складського та заставного свідоцтва має право розпоряджатися товаром, що зберігається на товарному складі.

  2. Володілець лише складського свідоцтва має право розпоряджатися товаром, але цей товар не може бути взятий зі складу до погашення кредиту, виданого за заставним свідоцтвом.

  3. Володілець лише заставного свідоцтва має право застави на товар на суму відповідно до суми кредиту та процентів за користування ним. У разі застави товару відмітка про це робиться на складському свідоцтві.

  Попередня

  988/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст