Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 597-13. Придбання майна у довірчу власність в інтересах іншої особи Стаття 597-13. Придбання майна у довірчу власність...

Стаття 597-13. Придбання майна у довірчу власність в інтересах іншої особи

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1018

  Переглядів

 • 1018

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Довірча власність може виникнути на підставі договору, відповідно до якого одна сторона за власний рахунок, але в інтересах та за рекомендацією іншої сторони придбаває у третьої особи майно у довірчу власність. При цьому сторона, яка придбала майно у довірчу власність, отримує право вимоги до особи, за рекомендацією якої відбулося придбання, щодо сплати компенсації вартості такого майна та/або процентів за користування чужими грошовими коштами.

  2. У випадку, зазначеному в частині першій цієї статті, особа, яка придбала майно, набуває прав та обов’язків довірчого власника, а особа, в інтересах та за рекомендацією якої було придбане майно, - довірчого засновника.

  {Главу 49 доповнено параграфом 8 згідно із Законом № 132-IX від 20.09.2019 }

  Попередня

  617/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст